Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Éreztetek vonzalmat...

Kismamák! Éreztetek vonzalmat a nőgyógyászotok iránt?

Figyelt kérdés
Csak őszinte válaszokat várok!
2009. máj. 8. 18:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hú, ez meredek kérdés, de tetszik.Az enyém igaz fiatal, 30 as, de nem az esetem.Mondjuk civilben még nem láttam.Amúgy szeretem, mint orvost, de semmi egyéb.Mondhatnám hogy jobban szeretem hogyha a férjem "vizsgál" odalent.Mert te esetleg igen?
2009. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én csak egy nagy pofon lekeveréséhez éreztem vonzalmat iránta,mikor hülyének nézett még a terhességem elején.

Nagyon undok ember!

2009. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem idősebb dokim van. Egyébként jólépű és jól tartja magát, de soha nem jutott eszembe, hogy valamit is érezhetnék. Lehet azért is mert engem is ő segített a világra. De amúgy sem jutna ilyesmi az eszembe, nem valami kellemes, amikor vizsgál, szerintem nem sok nő érezhet vonzalmat olyankor.

Amúgy veled megtörtént vagy esetleg egy féltékeny férj vagy?

2009. máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocs nem jólépű, hanem képű!
2009. máj. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem igazán,nekem nem volt szimpi a dokim,de a végére egész aranyos lett,hogy vonzódtam e hozzá,azt tuti nem!De most,hogy így mondod,nem is rossz ötlet!Csak vicceltem!:)

Nálad csak nem?

Bocsi az offolásért!:)

2009. máj. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

Én a gyerekem apja iránt érzek vonzalmat...

Eszembe se jutna, pont most a nőgyógyászomra pasiként tekinteni...

2009. máj. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

Eszembe nem jutna kismamaként vonzódni a dokimhoz, nekem ez dúrva lenne, a férjem gyerekét várom és egy másik férfihoz vonzódjak,

26 hetes kismama:)

2009. máj. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Azt hiszem én vonzónak találom, pedig apám lehetne. Ne értsen félre senki, IMÁDOM a férjemet, csak egyszerűen jött ez z érzés, amikor már vagy 6. alkalommal mentünk a magánrendelésére...ennyi. Amúgy nem akkor érzem a vonzalmat, amikor ott matat..:) Természetes én is azt szeretem, ha ott a férjem nézeget..:)
2009. máj. 8. 18:18
 9/21 anonim ***** válasza:
35%

Hogy lehet kismamáktól ilyet kérdezni?! Szerinted véletlenül várnak babát a párjaiktól???

Ez elég őszinte volt. Nem?

2009. máj. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk meg kell védenem a kérdezőt, mert a vonzalom ugye nem csak sexuális lehet, hanem sok minden más.Lehet hogy csak mint ember szimpatikus neki, és ezt most, mivel amúgy is tombolnak a hormonok eltúlozza.
2009. máj. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!