Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszem neki vagy szórakozik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy szórakozik?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot akiben egyből megláttam valamit. Talpig uriember és imádok mindent benne. Voltunk randizni is, ahol azt mondta tetszem neki...illetve randi után mondta, hogy jól érezte magát..viszont nagyon bizonytalan vagyok mert ma nem írt és még nem hívott el máskor is találkozni..engem megölnek ezek a gondolatok:c beleszerettem és nagyon szeretnék vele lenni...szerintetek van esély rá hogy én is tetszem neki? Ha valakit érdekelnek a részletek nyugodtan írjatok..előre is köszi <3

2023. ápr. 25. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ő is élvezte az együtt töltött időt, akkor jó eséllyel kedvel téged. Amúgy miért vársz az üzenetére? Írjál neki te, esetleg szervezd le vele a kövi talit.
2023. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nonameboi ***** válasza:
86%
Ha azt mondta hogy élvezte, és láttad rajta hogy TÉNYLEG élvezte akkor bejössz neki. De nem értem... a lányok miért várják hogy a fiú kezdeményezzen? Nyugodtan írj te rá, akár hívd el valahova :D
2023. ápr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még mindig nagy az esélye annak hogy tetszel neki és lesz ebből valami.

A kevesebb néha több - ahogyan a mondás is tartja; attól hogy nem hívott el azonnal egy újabb talira, az nem azt jelenti hogy nem tervezheti. Lehetséges hogy próbál egy szép randit összedobni, amihez vár a megfelelő időpontra, vagy gyűjt egy kis pénzt a randira, amihez ugyanúgy idő kell.

De ahogyan felettem is írták, elémehetsz a dolognak és te is kezdeményezheted a következő randit.

2023. ápr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem várj még, biztosan fog írni. Sajnos az is lehet, hogy taktikázik.
2023. ápr. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg minden rendben volt, láttad, hogy élvezte a veled töltött időt, akkor nyugodtan hívd el te. Lehet arra várja , hogy viszonozd.
2023. ápr. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!