Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor tetszem neki vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem neki vagy nem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú, akiv tavaly találkoztam. Úgy találkoztunk, hogy én elvittem a kutyámat sétálni és ő meg kint volt biciklivel, a kutyam elkezdte ugatni meg minden és akkor egyszerre néztünk egymás szemébe meg úgy egymásra. Másnap kaptam egy becenevet(ne haragudjatok de nem szeretném leírni)és akkor azzal csesztettek. Ha arra mentem a haverjai így jeleztek neki(meglökték, belecsíptek az oldalába...stb), volt, hogy még mutogattak is rám. Aztán nem lattam se őt se a haverjait egy idő utan pedig sokat jártak ki, és jöttek el a házunk előtt többszörösen. Majd most nyári szünetbe odajött hozzám a haverja megkérdezni, hogy én jelentkeztem e az xy középsuliba(azért írtam xy mert nem értettem jól amikor mondta xd). Buszmegállóba is sokszor összefutottunk már, és akkor ott volt, hogy rámnézett, nézett vagy egy fél percig biztos majd mosolyogva lenézett a földre majd egyszer csak vissza ramnézett. Meg szemeztünk, ő is tartotta a szemkontaktust meg én is. Viszont nemrég megtaláltam instán, csak privat a fi9kja és így engedéjeznie kellett, hogy követhessem. Engedéjezte is és mondom ráírok, egyszer élünk és erre rá kb egy napra leltiltott. De előtte viszont egy vokt fiú barátommal voltunk abba az utcába ahol ő lakik és kint volt a haverja, szóval eszembe jutott az is, hogy a haverja nem e azt hitte, hogy én együtt vagyok a sraccal és azért tiltott le, de nem tudom.


Szerintetek? Szerintem tetszek neki én is, de mondjátok el ti is a vélaményeteket légyszi. Olyan valaszokkal meg ne bombazzatok légyszi, hogy egyértelmű. A véleményetekre vagyok kívancsi és, hogy ti, hogy látjátok a dolgot.



#flört #Csak játszik velem?
2021. okt. 31. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Ha letilt, elég tiszta jelzést ad arra, hogy nem akar semmit. Elég nagy bunkóság amúgy csak így a semmiből, mondhatni paraszt viselkedés, de te tudod.


Nem tesztel ezzel, nem szórakozik, nem játszadozik, nem várja hogy te lépj. Te már léptél, nyitottál felé, írtál neki és megvolt a válasza: hagyj békén.


A szemezést lehet csak beleképzelted, de ha így is volt, a reakciójával már lényegtelen.

2021. nov. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Hát letiltott, ez elég hozzá, hogy megkapd a választ...
2021. nov. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem játszik, és nem várja azt, hogy te lépj, hiszen már léptél. Ha erre várt volna, nem tiltott volna le.

Ha játszana csak veled, akkor sem tiltott volna le, hanem kicsit belement volna beszélgetésbe, ami részéről komolytalan lett volna, és csak arra lett volna jó, hogy szórakozzon.

A letiltás miért flörtölés, áruld már el?

2021. nov. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

Először is: EngedéLY.

Másodszor, egy fiú sosem biztos benne, hogy a csaj küld-e "jeleket", vagy sem. Hidd el, tapasztalatól tudom, iszonyú hülyék vagyunk. Ha szeretnél valamerre mozdulni, akkor nagyon, úgy értem NAGYON egyértelműnek kell lenned. Az az abszolút minimum, hogy többször is odamész és beszélgetést kezdeményezel vele, de lehet, hogy még ezzel sem fog leesni neki a tantusz. De arra viszont jó, hogy kicsit jobban megismerd és el tudd dönteni, hogy tényleg tetszik-e neked, vagy csak az az álomkép tetszik, amit vele kapcsolatosan felépítettél magadban.

2021. nov. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4-es! Nem egyértelmű jel az, hogy ráírt instán? A fiú letiltotta!!!!

Milyen egyértelmű jel kellene még? Hogyhogy nem esik le neki a tantusz, ha ráír valaki????

Hát én nem alázkodnék meg ennyire. Letiltanak, és utána még adjak jeleket?

3-as voltam.

2021. nov. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

#5 A gyk-nak ebben a kategóriájában ez "normális", szinte minden esetben ilyen válaszok jönnek. Ritka mikor egyöntetűen azt mondják hogy hagyd, helyette az van hogy "próbálkozz még nyugodtan", "ez nem jelent semmit", "bármi lehetséges", "ne add fel", "küzdj érte".


Az oka az lehet, hogy nagyon sok tapasztalatlan, akár szűz, félénk fiú jár ide, akik nagyon szeretnék ha náluk is kezdeményeznének a lányok. Ezért ha sok ilyet olvasnak, gondolják, majd hozzájuk is oda mernek menni és nem nekik kell.


Az tényleg hülyeség hogy minden a srácoktól van elvárva, és persze csak nekik kelljen a következményekkel szembenézni (pl. sokadik bunkó, alpári, megalázó visszautasítás), de azzal sokat nem érnek, hogy minden helyzetben beírják gyk-ra, hogy "fuss utána továbbra is és csinálj hülyét magadból".

2021. nov. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
ja persze... letilt, mert beszart és tapasztalatlan? hát ezen jót nevettem!
2021. nov. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meglehet, hogy az a fiú jelenléte tetette vele, holott nem volt vele kapcsolatod, hogy letiltott. Ha összehozna vele a sorsod és szólna hozzád (valószínűtlen), akkor lemondhatnád neki az igazat. Ha Isten akarja, a kapanyél is elsül...
2021. nov. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!