Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Honnan fogom tudni majd, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan fogom tudni majd, hogy meg akar csókolni, illetve honnan tudjam hogy mikor közeledik akkor csak szájrapuszit akar, vagy rendes nyelves csókot?

Figyelt kérdés
A következő randin elvileg meg fog történni és én nem csókolóztam még senkivel és ez lesz az első és parázok tőle. 16L

2023. máj. 1. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj te irányítol.Tudja hogy még sosem csókolóztál? Ha tudja, biztosan nem kap le egy nyelves csókkal.De egyébként youtoube-on vannak fent videók hogy hogyan kell csókolni ha ez segít.
2023. máj. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a szájrapuszi van, akkor akár tőled is függ, hogy ez egy hosszú csók lesz-e vagy sem. Ha nem húzódsz el, sőt közel tartod magad abból érezni fogja. Alapvetően nálad lesz az irányítás.
2023. máj. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy perc után belejössz, nefé. Nekem 18 éves koromig nem is volt csajom, akkor beújított egy 20 éves lány és mivel bénáztam, ezért amikor hazakísértem és a kapujukban beszélgettünk és szájrapuszilkodtunk, egyszer csak ledugta a nyelvét a torkomon, szóval no para. 😂
2023. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!