Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ez a szöveg beválhat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez a szöveg beválhat?

Figyelt kérdés

Van egy csaj instán aki bejön nekem, de nem egy átlagos szia mizu kezdést szeretnék.

Ez helyett ha kirak egy képet magáról, elküldöm neki a képét és megírom hogy: ha továbbra is folytatod az ilyen képek kirakását, nem lesz más választásom, mint hogy elhívjalak egy randira/fagyizni stb. Ez szerintetek jó kezdés?



2023. máj. 1. 14:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
65%

Még érezze megtisztelve magát, hogy tetszik neked. Ha a csaj több, mint 12 kiröhög és letilt. Fagyi... Persze, majd valami random idegennel akit életében nem látott még elmegy fagyikázni valahova.

Ha amúgy ismered a csajt akkor se ezzel indíts hanem próbálj meg vele személyesen mélyebb beszélgetést indítani. Ha meg személyesen nem ismered csak neten kérdezd meg magadtól. Ez a lány kb naponta 20 pasival beszélgethet. Miért pont téged választana?

2023. máj. 2. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Kicsit félreértették az emberek a kérdést. Nem a nagy nyilvánosság előtt küldném neki az üzenetet, hanem privátban. Személyesen nem ismerem, nem tudok róla semmit. A külsője megfogott és a kirakott történeteiből szimpatikusnak is tűnik.
2023. máj. 2. 06:53
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
#12 Ettől függetlenül ez kínos, bár szerintem egy próbát megérhet, lehet ez a csaj pont nem érzi cringe-nek.
2023. máj. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
29%
Mit jelent az a szó hogy cringe? Istenem beszéljünk már magyarul.
2023. máj. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
39%
14: Ok boomer
2023. máj. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

#14-nek, kb: azt jelenti, hogy kínos, gáz, kellemetlen, égő, kellemetlenül nyomasztó; már-már annak kínos, aki hallja ezt a sztorit, hogy a másik mibe keveredett.


Én ilyesmikként írnám le. Valami ilyesmi.

2023. máj. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
72%

Nem érzem magam begyepesedettnek, csak egyszerűen nem értem miért kell "menőzés képp" átvanni és olyan külföldi szavak sokaságát használni ami nem a mi nyelvünkön van, ráadásul felvágni sem értem miért kell vele.


Köszönöm 16-os.


23 L

2023. máj. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
58%
átvenni*
2023. máj. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
75%
Lehet velem van a baj, de szerintem nem ciki nekem bejön :D inkább tényleg személyiségtől függ. Vicces, de közben nyitsz is felé. Milliószor jobb mint egy szia mizu :)
2023. máj. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
#17 Nézz utána, hogy hány külföldi eredetű (pl. török, vagy német) szavunk van a magyar nyelvben.
2023. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!