Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Több randink is volt, mégsem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több randink is volt, mégsem lép. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2 hónapja ismerjük egymást, komolyabban randizni durván 3 hete kezdtünk el. Ez idő alatt már vagy 6 randink volt meg ezen kívül több apró tali, de mégsem léptünk még az egymást köszöntő/ elköszönő ölelésnél tovább. Adom neki a jeleket, mindig teremtek magamnak lehetőséget fizikai kontaktra, mert másra nem hajlandó és erre se magától. Már legutóbb volt hogy ő is megsimított vagy hasonló, de erre is mennyit kellett várnom. Mit gondoltok miért lehet ez? Csókra is annyi esélye lett volna, de mégsem él vele. 18/L 20/F

2023. jún. 22. 16:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
6 randi és nincs csók… nekem ez még szimpi is, de mikor én itt azt kérdeztem, harmadik randin már próbáljam-e a csókot, lehurrogtak, hogy ha akkor nem, akkor mehetek is a “barát zónába” szinte biztosan. Kitartó vagy, főleg, hogy a srácnak eszébe se jut semmit lépni. 30/F
2023. jún. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Megint elhívott egy randira. Ismét semmi. Már ráfogtam a kezére, de nem tartotta valami sokáig. Azt írta utána hogy jól érezte magát stb. Tényleg nem értem meddig várjak
2023. jún. 25. 13:09
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem szűz (nyilvánvalónak tűnik) és talán még nem is csókolt, ezért beszélni kell vele, akár utalni rá, hogy itt az ideje… ha nem teszed meg, talán úgy jár, mint én és 25 éves koráig szűz is marad…
2023. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele! Tényleg. Hidd el, megéri letisztázni a dolgokat, akkor is, ha pár perc kellemetlenséget okozol ezzel magatoknak. Tinikoromban én is randizgattam egy sráccal, igazából nem volt meg a "szikra", de kedveltem a személyiségét, úgyhogy húztam-halasztottam a dolgot, nem közeledtem testileg, ő valószínűleg várta, hogy lépjek, hónapokig "raboltam" szegény idejét, mert nem mertem vele egyenes lenni, hogy nekem ez csak barátság... Ha akkor ő rákérdezett volna, hogy mizu, vagy én előállok egyenesen azzal, amit érzek, sokkal jobban jártunk volna.

Úgyhogy én azt tanácsolom, hogy következő randi végén hozd fel a dolgot. Mondjuk búcsúzásnál. Mondd meg neki, hogy nagyon jól érezted magad, és amúgy kerek-perec meg is kérdezheted, hogy régóta meg akarsz valamit tenni, megcsókolhatod-e? Tudom, hogy kicsit kínos tényleg, de a konszenzuskérés tök oké és nagyon fontos lenne normalizálni. Lehet, hogy kicsit furcsa lesz a hangulat, de erre biztos, hogy kapni fogsz valamilyen választ, amiből ki tudsz indulni. Vagy egy igent, vagy egy olyat, hogy igen, de majd csak még később, és akkor erről lehet beszélni, hogy hogy érzi a dolgot, vagy egy nemet, és akkor lehet, hogy fájdalmas lesz kicsit, de legalább tudni fogod, hogy álltok.

2023. jún. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
9.randi felhoztam a témát és hivatalosan is megvolt az első csók (inkább szájra puszi, de nagyon örülök neki). Köszönöm a segítséget!
2023. jún. 29. 21:59
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Na, ennek örülünk , végre ! Majd írj a továbbiakban is, hogy mi a helyzet , jól megvagytok - e !
2023. jún. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülök nektek! Sok boldogságot:)
2023. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
4 hónapja boldog párkapcsolatban <3
2023. okt. 31. 13:24
 19/20 anonim ***** válasza:
Nagyszerű ! Kívánom, hogy maradjon így és legyetek boldogok !
2023. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Bővebben? :)
2023. okt. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!