Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy lány barátomat hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány barátomat hogy hívjam el randira?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó lány barátom, akivel szinte a legjobb barátok vagyunk. Végzős gimisek leszünk, egy osztályba járunk. Osztálykiránduláson egy kicsit összemelegedtünk (ő kezdeményezett), de ez elült, mert én a barátságunkat nem akartam kockára tenni. Beszélgettünk a történtekről, de nagyon hülyén jött ki a dolog, szerintem az jött le neki, hogy elutasítom, holott nem szerettem volna ilyet tenni. Most viszont teljesen belezúgtam, menthetetlenül. Napok óta képtelen vagyok bármi értelmeset csinálni, mivel folyton ő jár a fejemben, és bánom, hogy nem jöttünk akkor össze. Nagyon szívesen elhívnám randira, de nem nagyon van merszem. Ráadásul messze lakunk egymástól, kb. 50 km., ezért személyes elhívás nem esélyes. Arra gondoltam, hogy messengeren burkoltan elhívnám mondjuk moziba, azzal a dumával, hogy akivel mentem volna lebetegedett, vagy, hogy nem találok senkit, aki megnézné velem az adott filmet. Szóval a kérdésem az lenne, hogy hogyan és hova hívjam el, milyen programra? A nagyon jó ismertségünkre tekintettel ennek a randinak az lenne a célja, hogy rögtön rátérjünk a lényegre, hogy szeretem őt. Mivel a kiránduláson ő kezdeményezett, emiatt arra következtetek, hogy bejövök neki, ezért a visszautasításra kicsi az esély, de mindettől függetlenül féltem a barátságunkat.
2023. aug. 16. 23:12
 1/10 A kérdező kommentje:

Vagy jobb, ha őszintén megírom neki, hogy szeretnék vele találkozni, esetleg azt, hogy hiányzik a társasága?

Egyébkén 17 ésves fiú vagyok.

2023. aug. 16. 23:19
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szrintem semmiképp ne moziba hívd, inkább állatkertbe, esetleg enni aztán elmenni sétálni.

A mozival az az egyetlen egy baj hogy nem beszélgettek.

Szerintem nyugodtan el hívhatod randira.

De azzal számolnod kell, hogyha visszautasít az a barátságotokra fog rá menni, ahogyan az is ha valamilyen oknál fogva nem működik a dolog.

Viszont, ha valóban úgy érzed szerelmes lettél, megéri…

Ne siess sehová, ne mond egybol neki hogy ő életed szerelme. Csak sodródj az árral, és egy megfelelő pillanadban ha elég közelség van köztetek csókold meg

2023. aug. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A sétával az a bajom, hogy valami meghitt miliőre gondoltam, és a mozi azért lenne jó, mert egy késő délutáni könyedebb film után be lehetne ülni valahova, vagy az éjszakai városban elmenni sétálni, ami már eléggé hangulatos lenne.

Elhiszem, hogy a mozi nem a legjobb választás, ezért szeretnék segítséget kérni abban, hogy hogyan találkozhatnánk a fent leírt körülményekhez hasonlóan?

2023. aug. 17. 00:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért ellenzi mindig mindenki a mozit, nyilván nem annyiból állna a találka, hogy odametek, nézitek a képernyőt, majd hazamentek, hanem ahogy te is írtad, utána még lehet csinálni bármit. PLusz ha kicsit izgulnál a vallomás miatt, és nem jutna eszedbe semmilyen beszédtéma, ott van legalább a film. Szóval az jó lesz, de szerintem direktben hívd el, ne köríts (mármint megbetegedett a barátom és hasonlókat)

A lányt nem ismerem, de nálam az éjszakai séta telitalálat lenne, szóval szerintem maradj ebben

2023. aug. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A gond ezzel annyi, hogy az összemelegedés óta ez a barátság már valami másról szól. Az a barátság, amit te meg akarsz óvni, már a kirándulás óta nem létezik, átvette a helyét egy köztes állapot, amelyben (talán) egyikőtök sem tudja, hogy mit is szeretne a másiktól.

Én nem mozit javaslok, meg ilyeneket, hanem egy mély beszélgetést arról, hogy hova tovább. Egyikőtök menjen át a másikhoz egy napra, aztán beszéljétek meg, hogy mi is van köztetek, ehhez pedig egy nyugodt környezet az ideális. Tabuk nélkül, csak őszintén, ez az én javaslatom a helyzetre.:)

2023. aug. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

#5 igazad van, hogy a barátságunk tényleg megváltozott azóta, úgyhogy egy találkozónak mindenképpen az lenne a célja, hogy ezt tabuk nélkül megbeszéljük.

Ahogy mondod, egy nyugodt hely lenne az ideális, de ezt nem nagyon tudnánk semmelyikünknél sem megteremteni, mindkettőnknél 3 kisebb testvér, nem lehet mindenkit elküldeni otthonról. Milyen helyet javasoltok? Egy egyszerű délutáni sétálásra, fagyizásra is meghívhatnám, mközben valahol leülnénk, ahol nyugodtan lehet beszélgetni. Ez is jó lehet?

2023. aug. 17. 14:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Romantikus kerékpározás a határban is jó.
2023. aug. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de messze lakunk egymástól kb 50 km-re
2023. aug. 17. 17:36
 9/10 anonim ***** válasza:
#6 Nem kell feltétlen a házban. Lehet azt is, hogy mondjuk te átmész hozzá és kimentek a város határához, vagy valami csendesebb parkba.
2023. aug. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az is bőven elég ha sétáltok egyet aztán leültök egy parkba vagy meghívod valahol egy limonádéra és őszintén átbeszélitek a dolgokat. Nem rossz a mozi, de mivel már ismeritek egymást régóta, nem hiszem, hogy ne lenne téma a film nélkül meg amúgy sem arról szeretnél vele beszélni. A mozi szerintem inkább ilyen első randis programnak jó.
2023. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!