Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első találkozáson miben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozáson miben illik/miben ajánlott lenni?

Figyelt kérdés

azon gondolkodtam hogy kicsit kivagottabba mennek. nem tul kirivo, csak hogy egy picit kiemelodjon a dolog de nem az a lenyeg az outfitben. meg nincs pontos terv, mit fogunk csinalni, tehat alkalomhoz nemtudok kioltozni ugyhogy eleg egyszeruben megyek.

nagyon izgulok mert ennel a fiunal tenyleg nem szeretnek semmit elrontani..,valamiert vele ugy erzem hogy lehet kozos jovonk. az is lehet,hogy csak tul gondolom de szerintem nem.

holnap talalkozunk

valami tanacs/tipp?



2023. aug. 17. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyanban menj, amiben jól érzed magad. Fontos, hogy komfortos öltözet legyen, mert annál kevésbé fogsz izgulni.
2023. aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint azt szeretem, ha minél természetesebb.
2023. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se told túl a dolgot, olyanban menj, amilyen ruhákat egyébként hordani szoktál, ha elhívott a fiú, az azt jelenti, hogy azokban a cuccokban is bejöttél neki :)

De ha tényleg csak egy (normális értelemben) kivágottabb felsőt vennél fel, az teljesen oké. Mellé egy rövidnadrág és egy vászontáska pl szerintem jó lenne, de persze ez már a te döntésed

Jó szórakozást!

2023. aug. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amiben jól érzed magad, és amilyen stílusod van.
2023. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7%
Haspóló, nikepro
2023. aug. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy itt utalnak rá: olyan öltözékben menj, ami leginkább a jellemedhez idomul.

Ha ez idomul az ő elképzeléseihez is, akkor lesz folytatás, ha nem, akkor ha lesz is, valami erőltetett menet lesz csak.


Minek már a megjelenés okán hazugsággal kezdeni egy kapcsolatot (hogy megjelenéseddel másnak állítod be magad, mint aki valójában vagy)?

2023. aug. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amiben önmagad vagy.:)
2023. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Végűl miben mentél és mi volt a program? 😊
2023. aug. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!