Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak hogy higiéniailag elmaradott?

Figyelt kérdés
Nem mossa csak hetente a haját, nem jár orvoshoz, és néha nem túl jó illatú a szája. Arra gondoltam, egy barátjának mondom, hogy beszéljen vele.

2023. szept. 21. 22:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%

"De ki mondta hogy lány vagyok xdddd"

Akkor a homoszexualitás rovatba tedd fel talán.

2023. szept. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

"néha nem túl jó illatú a szája"

Vagyis rohadnak a fogai. Kúl.

2023. szept. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nyugodtan el lehet zavarni bárkit evés után fogat mosni. Senki nem kíváncsi délután négykor, hogy kinél mi volt az ebéd. Nyugodtan zavard el fogat mosni, fiúk nem olyan sértődékenyek, mint azt te magadból kiindulva gondolod. Hanem ezt a hajmosás dolgot gondold újra szerintem. A legkényesebb fehérnép közül se mos mindenki állandóan hajat. Van akinek nem tesz jót a hajának, van akinek órákat kell utána vasalgatni, van akinek ritka, gyenge szálú, kevés, és mosás után még semmilyenebb, meggondolja mikor mossa, ha két napig ki se tud menni vele az utcára... egy kopaszodó férfinak meg az állandó tortúra egyenesen kiviszi az amúgy is elgyengülőfélben lévő szálakat. Nem, nem a mosástól kopaszodik, de ami amúgy is kihullana, hát ki fog fél évvel korábban.

"Nem jár orvoshoz." Mért felétek szokás? 20-40 éves fiatalemberek nem is szokták terhelni feleslegesen az egészségügyet. Oké, láncdohányos, akkor szűresse meg a tüdejét, aláírom.

2023. okt. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Na javult már a fiatalúr higiéniailag?
2023. okt. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Amúgy azért írtam hogy nem vagyok lány, hogy befejezzék az ötvenes beteg faszok a privát levelek irogatását. Megkértem hogy kicsit jobban figyeljen oda, csak az van, hogy a családja ilyen fotoszintetizáló, orvoshoz sem megy el, hiába kérem, pedig lenne rá oka.
2023. okt. 18. 08:06
 16/18 anonim ***** válasza:
Téged minősít, ha ilyen barátod van... Madarat tolláról, embert barátjáról!
2023. okt. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
15: Fényevés, az szép.
2023. okt. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Hogy mondjam el a barátomnak hogy higiéniailag elmaradott?"

Miért kéne elmondani neki? Nem tudja magától?

2023. okt. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!