Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el az anyukámnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el az anyukámnak?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és randizni szeretnék menni. A probléma csak az, hogy ez lenne azzal a fiúval az első randim, a srác 18 éves.

Az a baj, hogy ugye anya semmit nem tud a srácról, és legutóbb mikor így akartam randira menni,akkor elkezdett velem ordibálni, hogy mit képzelek, nem mehetek azzal a fiúval sehova, mert biztosan csak el akar rabolni (fényes nappal, nyilvános helyen) és bármit összekamuzhat ismerkedés alatt, meg ilyenek... végül elengedett randizni nagy unszolások árán, de nem szeretném, hogy most is ugyanez legyen. Szeretném neki finoman közölni, hogy randizni szeretnék, úgy, hogy ne ordítsa le a fejem, vagy mondjon egyből nemet.



dec. 13. 20:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
27%
Most sötét van. Tutira el fog rabolni, szóval jobb, ha nem mész sehova.
dec. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem mára gondoltam 😂
dec. 13. 20:27
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Ha félsz hogy az utóbbi esethez hasonlóan reagálna akkor mondd inkább azt hogy egy osztálytárssal mész sütizni vagy karácsonyi vásározni.Majd ha kellően megismerted akkor bemutatod anyukádéknak max.
dec. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, hogy az első randit jobb lenne titokban intézni, aztán ha az jól sikerül, akkor elmondani anyuéknak is.
dec. 13. 20:30
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Persze, szerintem találkozz vele még 2-3x úgyis kiderül ha nem vagytok egy hullámhosszon.Ha ne adj isten a következő randin csalódsz benne akkor legalább anyudék nem hányják a szemedre: hogy" na megmondtam". Ne mondd el neki szerintem, egyenlőre.Majd beszámolsz ha már úgy érzed a dolgot.De sötétbe ha nem is ma de máskor se koslass egy félig idegennel, csakis fényes nappal.
dec. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%
#4 Szerintem akkor se kell elmondani. Elég akkor tudniuk róla, ha már komoly a dolog. Ettől függetlenül legyél óvatos és legalább a barátnőidnek mondd el, hogy hová mentek.
dec. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sötétben nem szabad találkozni idegenekkel. Azért a szüleim megtanítottak erre. Amúgy köszönöm a válaszokat:).
dec. 13. 20:36
 8/24 A kérdező kommentje:
6-os: A barátnőimnek elmondom, legalább az egyik tudni fog róla ;). Bár kicsit túlzásnak tartom későn beavatni a szülőket. Feltűnő lesz, hogyha minden hétvégén lelépek valami buta kifogással 😅
dec. 13. 20:41
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem minden hétvégén de 2-3 alkalom után majd beszámolsz nekik.
dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondoltam. Csak egy kicsit félek, hogy a randizgatás után is lesz cirkusz
dec. 13. 20:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!