Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el az anyukámnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el az anyukámnak?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és randizni szeretnék menni. A probléma csak az, hogy ez lenne azzal a fiúval az első randim, a srác 18 éves.

Az a baj, hogy ugye anya semmit nem tud a srácról, és legutóbb mikor így akartam randira menni,akkor elkezdett velem ordibálni, hogy mit képzelek, nem mehetek azzal a fiúval sehova, mert biztosan csak el akar rabolni (fényes nappal, nyilvános helyen) és bármit összekamuzhat ismerkedés alatt, meg ilyenek... végül elengedett randizni nagy unszolások árán, de nem szeretném, hogy most is ugyanez legyen. Szeretném neki finoman közölni, hogy randizni szeretnék, úgy, hogy ne ordítsa le a fejem, vagy mondjon egyből nemet.



dec. 13. 20:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem anyádat, ez a fiatal korhoz tartozik, hogy valaki randizni akar, főleg 17 évesen amikor mások már a randizás mellett bőven élik a szexuális életüket. Kíváncsi vagyok ha férfi lennél akkor is így állna ehhez a dologhoz. Muterodnak valami nagyon komoly pszichés baja lehet, hogy ilyeneken jutnak az eszébe, csodálom, hogy nem röhögted ki. Legyen már annyi bátorságod, hogy megmondod neki, hogy már abban a korban vagy amikor már alap, hogy érdeklődsz a másik nem iránt. Ez már a káros féltés kategória, előbb utóbb amúgy is lesz valakid, ha nem is legalább kipróbálod magadat a szex világában. Vagy mi lesz, anyádnak mindig majd be kell számolnod arról, hogy éppenséggel kivel jársz és ő majd elbírálja? :D Anyád egy szánalom ebben az esetben.
dec. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha a randizgatást nem is, a srácot megemlítheted, beleszövöd egyszer-egyszer a beszélgetésbe, így amikor már randit mondasz, anyukád mégiscsak tud róla már 1-2 dolgot és nem derült égből villámcsapásként éri, hogy Úristen, 17 éves a lánya
dec. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

11: Anya még nem igazán tudja, hogy hogyan kezeljen felnőttként. (Ha nem is felnőttként, de nem egy 12 évesként). Ő úgy van vele,hogy ha járni akarok valakivel, csak sulis társaimmal, ne álljak szóba idegenekkel. Nem is aludhatnék ott a srácnál(évek múlva sem), mert ő nem ismeri, ha be is mutatom, vagy sokszor találkoznak, akkorsem. Mikor írtam, hogy ordítozott velem, mikor randira akartam menni, azt is mondta, hogy neki a fiút soha a büdös életbe ne mutassam be, nem kíváncsi rá és meg se forduljon a fejemben...


12: Ezt nem tudnám hova belefűzni, hétvégén szeretnék találkozni a sráccal. Meg amúgysem szoktam anyával nagyon beszélgetni, csak olyan semleges témákról, suliról leginkább. Anya eléggé introvertált

dec. 14. 07:20
 14/24 anonim ***** válasza:
77%

Sajnállak. Nagyon nehéz életed lesz. Ha egyáltalán lesz.

Kár, hogy nem látod és anyádat véded. Így nem tudok segíteni, értelmetlen a kérdésed.

dec. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nem védem őt
dec. 14. 09:00
 16/24 anonim ***** válasza:
62%
Akkor nincs kérdés. Amíg nem ugyanazt a valóságot látjuk, nem működik a tanácsadás.
dec. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
85%

Ezért mondom én mindig, hogy folyamatosan, fokozatosan kellene az ilyesmit adagolnia egy kamasznak a szülei felé.

Először annyit, hogy tetszik egy srác, ha ezt már tudja, vélhetően nem fog infarktust kapni attól sem, hogy randira hív.

dec. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
100%
Említsd meg anyudnak hogy találkozol valakivel és hogy hova mész ( hogy ne hazudj) de nem kell randinak elkönyvelni és voálá , mindenki boldog
dec. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
15%
Minek mondod el? Xxddddzdusjsjudnd
dec. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
88%
Ne mond el, ne is hazudj, csak ne mond el, minek? Azt is elmondod neki milyen színűt kakiltál?
dec. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!