Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ez dob egy fiú megjele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez dob egy fiú megjelenésén?

Figyelt kérdés
Szimpatikus nektek ha parfümöt használ?

dec. 31. 14:33
 1/10 anonim válasza:
95%
Szia!Nekem, ha egy fiú férfi dezodorral dezodorozik, akkor tekintve, hogy nem lesz büdös azt mondanám valamiféle "elvárávsnak". A parfüm akkor ha nem lányos jó illata van és csak mértékig. Remélem segítettem:)))
dec. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm a választ, boldog új évet
dec. 31. 15:35
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Nekem érzékeny a szaglásom, úgyhogy kifejezetten nem szeretem, ha valaki erősen befújja magát. Ha amúgy szimpi az illető és szívesen megölelném, akkor nagyon tud zavarni, hogy szinte elszédülök a tömény parfümtől. Pláne, ha nem is tetszik az illata. Úgyhogy szerintem csak módjával! Erre is igaz, hogy a kevesebb néha több.
dec. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően igen, de itt is vannak kivételek. Például az unokatesóm mesélte, hogy a srác, akivel randizott, ugyanolyan parfümöt használt, mint az apja, ami nem igazán tette vonzóvá. Persze erre kicsi az esély, de megeshet.
dec. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vonzó.Ha nem előttem fújják ki magukra az egész dezodort.Próbálj kevesebbet.Válassz különlegesebb illatot, amit nem használ mindenki és csak a nyakadra,csuklódra.
dec. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen csak ne az egesz drogeriat boritsa magara😀
dec. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én majdnem szagvak vagyok, szóval nálam nem oszt nem szoroz.
dec. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már írták előttem, mindkettőből csak mértékkel. Ha parfümöt is szeretnél, akkor használj valamilyen semleges illatú dezodort és egy pöccintés parfümöt nyakra, semmivel se többet. Nem kell illatfelhőt húzz magad után, csak az érezze, "aki megérdemli". Azt se feledd, hogy olcsó parfümnek "híg a leve". Ha nincs pénzed valami minőségibb darabra, akkor inkább felejtsd el. És végül, de de nem legutolsó sorban sem a dezodor sem a parfüm nem váltja ki, a fürdést, ápoltságot.
jan. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Igen, jó ha van egy saját illatod. De ne legyen túl erős
jan. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
A legtöbb lánynak igen, de nem valami tömeget válassz, és kérdezz meg egy nő nemut is róla h tetszik neki az az illat mielőtt használod (anyuka, lány teso, unokateso stb), es a mértékre nagyon nagyon kell figyelni, akkor tesz igazán vonzóvá ha a körülötted levő csak akkor érzi ha jól közel van hozzad, és nem 20 méterre, az inkább hányinger keltő mintsem vonzó
jan. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!