Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kiknek örültök, ha odamegy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiknek örültök, ha odamegy hozzátok, kit néztek meg, lányok?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok hogy milyen srácokat találtok vonzónak külsőre.


Ha kilógó, egyedi stílusa van? Nyilván ápolt persze, vagy inkább illeszkedjen hozzátok?


Keresitek az ideális elképzeltet vagy inkább az összhatás legyen kiemelkedő?


A divattól vonatkoztassunk el, mindenki a saját ízléséhez igazít



2018. márc. 27. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam csak az összhatás számít kinézetre, nem fontosabbak nekem egyes testrészek a többinél. Legyen átlagos, és ennyi. Nem szeretem, ha valaki direkt feltűnősködik. Nem tudom behatárolni, hogy milyen külsejű fiúk tetszenek, ez nagyon vegyes. Bocsi a nem túl nagy segítség válaszért, de nálam ez a helyzet.
2018. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha jó a kisugárzása, akkor megnézem a fiút. Az tetszik, ha valakinek egyedi a stílusa, de igazából nálam csak az tetszik, ha jó a kinézete alapból, vagyis a kisugárzása:)
2018. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legyen legalább 6 méter magas, átlagos külsővel. Nincsenek ideáljaim amihez hasonlítsam az embereket viszont a magasság számomra sajnos elengedhetetlen.
2018. márc. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval mosoly az arcon magabiztos tartás és vidám viselkedés meg ami kell :D tehát nincs különösebb elváráskövetés, inkább személyiségbeli elvárásoknak feleljen meg?
2018. márc. 27. 21:08
 5/8 anonim válasza:
Legyen humoros és megbízható. És ha lehet, akkor magasabb nálam (magas lányok problémája), de inkább az első a fontos.
2018. márc. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyilván a személyiségbeli "elvárások" a legfontosabbak. De semmi abnormálisat nem várok csak egy kis humor, játékosság és őszinteség kell. De ha valaki odajön hozzám beszélgetés nélkül nem tudom ezeket megmondani. Ahhoz hogy beszélgetni kezdjek vele külsőre nézem meg. Jó kiállás, a magabiztosság és a gyönyörű ápolt fogak (fogfétis) ami megfog. Nincs ideális elképzelt akit keresek csak az összhatás legyen jó. De egyébként általában mindenkivel jól kitudok jönni úgyhogy ha ezek ellentéte lenne számomra az sem jelentene problémát.
2018. márc. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Külsőre a barna haj, barna szem ami nagyon tetszik, de nyilván volt már hogy szőke fiú is megtetszett. Lehet kilógó egyedi stílusa, szeretem ha valakiben van valami 'Különleges', viszont az átlagos stílus is tetszik. Igazából az összhatás ami számít, meg a kisugárzás. Nehéz megmagyarázni, hogy mi jön be nekem külsőre, mert annyira változó, néha még magam sem tudom, hogy miért tetszik meg valaki, egyszerűen csak megfog a külseje.

:D

2018. márc. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, amennyien eddig oda jöttek hozzam, en mindenkit megnezek :D
2018. márc. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!