Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudok érvényesülni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok érvényesülni a lányoknál (legalábbis egy ponton)?

Figyelt kérdés

Szoktam néha lányokkal írogatni. Inkább barátkozni szeretnék, de nem zárkózom el kapcsolat elől sem. Gyakran megakad a folyamat és elveszti a beszélgetés a jó hangulatát.


Én azzal próbálok vicces/imponáló lenni, hogy ironikusan szórakoztatom a lányokat. Megkérdezem, hogy milyen magasak, hány évesek és ha mondjuk valamelyikőjük alacsony, megírom neki, hogy törpike, stb... Ezzel elindul egy viccelődés, ami után a lányok is elkezdenek élcelődni és jóba leszünk.


Valahogy ezek nem tartanak sokáig, pár hónap után minden beszélgetés kihűl. Vannak, akik nem teljesen értik talán, hogy én humorizálok és piszkálásnak könyvelik el, míg mások értik, hogy mit szeretnék és hasonló stílusban poénkodnak velem.


Mit lehetne tenni, hogy jobban érvényesüljek? Miért unalmas ez egyeseknek?



márc. 23. 21:07
 1/9 anonim válasza:
36%
hagyd a picsába r1banc mind
márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Színészkedni kell ha sikeres akarsz lenni a világban, az őszinteség és a humor már nem menő a legtöbb esetben.
márc. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért remélem van akinél ez is nyerő csak sokan nem fogadják jól a viccet
márc. 23. 22:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem addig jó hogy "szívod"egy kicsit a vérüket de ez már egy idő után unalmassá válik egy barátság nem csak annyiból áll hogy viccelődtök egymással néha nem árt mélyebb dolgokról is beszélni
márc. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A #4 esnek igaza van
márc. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"pár hónap után minden beszélgetés kihűl" - Talán nem kéne hónapokig húzni az online beszélgetést. Pár hét után már vígan lehet talizni.
márc. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 online barátságot keresek inkább
márc. 24. 13:48
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Lényegtelen, barátság sem működik csak online.
márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%
Kicsit túlozd el pl, ne törpike hanem goblin és akkor fogja értékelni
márc. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!