Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy írjak rá úgy, hogy ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak rá úgy, hogy ne legyek sablonos?

Figyelt kérdés

Szóval, elkezdtem Tindert használni. Tudom, hogy a netes társkeresés nem az igazi stb...

Több lánnyal is "matcheltünk" és van egy aki tényleg nagyon szép lány és még értelmesnek is tűnik, ezért nem akarom elrontani az egészet egy "Szia! Mi újság?"-al.



2015. máj. 17. 17:26
 1/2 To7ka ***** válasza:
68%

Nézd meg a képét! Én imádom az apró részleteket, az tuti egyedi lesz. A legegyszerűbb valami frappáns nyitás (ma sem leszek kreatív, gondold tovább) pl: "Szia! Senkit nem láttam még akin ilyen jól áll a szemüveg!!;) Mi a titka?"

"Szia! Nagyon tetszik a mosolyod, van benne valami egyedi ami motivált, hogy megismerjelek.:) Mesélj, mivel szokta töltened a mosolygáson kívül a napjaid?"


De elvileg ott vannak adatai, a képén lehet látszik még valami egyedi dolog ami megfog Téged, és őszintén tudsz róla írni!:) Hajrá!

2015. máj. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Sokat segítettél! :)
2015. máj. 17. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!