Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Félek, sörhasam lesz, de nem...

Félek, sörhasam lesz, de nem akarok lemondani a sörről. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Hogyan akadályozzam meg, hogy sörhasam legyen úgy, hogy azért nem mondok le a sörről? Mi mást ne egyek/igyak inkább? Vagy a felülések, hasizom erősítő gyakorlatok segítenek?

2015. máj. 17. 14:23
 1/9 anonim válasza:
78%

Besz@rok milyen emberek vannak komolyan.

El kell döntened hogy melyik az erősebb:a sörhastól való félelmed, vagy a sör iránti vágyad.

2015. máj. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ha igazan szeretned a sort akkor nem foglalkoznal ilyan buta dolgokkal :c
2015. máj. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 savanyújóska ***** válasza:
100%
Btw. sörhasad nema sörtől lesz, hanem attól, hogy az alkoholban elég sok kalória van. Szóval ha közben edzel, akkor elvileg nagyjából meg is van oldva a probléma.
2015. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
91%
:S hát döntsd el melyik jobb, nekem mondjuk borhasam van de nem bántam meg :D
2015. máj. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

A sörhas kifejezés / gabonahas a szervi zsírosodásra utal.


Ez egy figyelmeztető értékű egészségkárosodás, a túlzott ch bevitel, túl nagy inzulincsúcsok jele. Esetleg a túlzott kalóriabevitelé, de én ezt tekinteném másodlagosnak.


Aki nem akar lemondani egy életmódról ami megbetegíti, az megbetegszik. Ha félsz az általad említett károsodástól, akkor tegyél ellene.


Ha nem akarsz lemondani a sörről, akkor ne mondj le. Mitévő légy? Tégy amit jónak látsz.


Szerintem optimális: ha nem zavar a gluténfogyasztás, akkor fogyassz sört. De más szénhidrátot már csak zöldségekből.


Kerüld a többi gabona terméket (kenyér, tészták) és a tejtermékeket, ha a sör az összes gyors ch beviteled, a többi ételed már csak zöldség, húsféle, zsír akkor nem lesz sörhasad (nem fognak elzsírosodni a szerveid)

2015. máj. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

más szénhidrátos kajákról már lemondtam. nem eszem kenyeret, tésztát, krumplit, cukrot, semmi nasit!

arra figyelek hogy főként fehérje és egészséges telítetlen zsírokból álljanak az ételek

2015. máj. 17. 15:59
 7/9 anonim ***** válasza:
4%
Akkor nem lehet sörhasad, napi néhány sörtől.
2015. máj. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ha a ch gabona alacsonyan van tartva,akkor nem lesz sörhasad.
2015. máj. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En 9 honapja fogyokurazok es edzek. Leadtam kb. 10kilot es meg 4 van hatra. A helyzet az, hogy mar egesz jol nezek ki, de meg mindig van hasam. Ugy ertem,hogy mar csak onnan kellene lefaragnom de baromira nem megy. Aztan jol utana olvastam, es arra jutottam, hogy a nagy has kb. mindig a helytelen taplalkozas kovetkezmenye. Ez nalam a rendszeres borivas, semmi mas, mert mar kenyeret, krumplit etc szinte soha nem eszem. Az edzom azt mondta, hogy felesleges edzeni jarnom, ha egy heten 4x megiszok 3deci bort, mert 1. ez gatoja a szir egeteset, mert a testem az alkohol lebontasaval van elfoglalva, 2. gatolja a feherje beepuleset es ezzel az izmok ejlodeset. Szoval hiaba izzasztom magam, ha utana iszok....

Iszonyu gaz, mert szigoruan tartom a dietat es izzasztom magam mint egyballat, es nesze a bor ezt teszi velem...

Szoval neked kell eldontened, hogy sor vagy nem, de szerintem szep has sorrel nincs.

A tervem most a borozas nagyfoku visszafogasa es majd par honap mulva elkezdek ugy heti 1x inni...

ez van

2015. jún. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!