Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek ebben az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek ebben az ügyben? Teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja összejöttem egy lánnyal facebookon. (Még mielőtt v.ki nekiáll hujjogni elmondom, hogy közel 700 km-re lakik tőlem, és elválaszt minket egy Magyar-Román határ is.) 2 hétig együtt is maradtunk. Én az első hétig úgymond nem éreztem semmit. Aztán valami történt, teljesen beleszerettem, és nagyon kiváncsi is lettem (pl.: kértem tőle noss hogy is mondjam ruha nélküli képeket, de csak olyanok, amin egy kicsit felhúzza a pólót és kész, semm komoly!). És(ahogy a végén kiderült) mikor én beleszerettem, ő egyre jobban kezdett kiszeretni belőlem a képek miatt. Tudni kell, hogy ő nagyon nem szerette volna ezeket, de én nagyon erőltettem, és a "nem" szót v.miért soha nem értettem meg. Én éreztem, hogy valami baj van ezek után, és az utolsó 3 napba mindig kérdeztem, hogy "van v.mi baj?" erre mindig azt válaszolta, hogy "nincs"... Lehet ha most azt irta volna, hogy "van", akkor nem kéne most ennyit gondolkodnom ezen a kérdésen és a problémát 100% hogy megtudtuk volna oldani (nem olyan ember vagyok, akivel nem lehet megbeszélni semmit).

A lényeg: még mindig szeretem, de ő már nem. Próbálkoztam sokszor, hogy visszaszerezzem, de nem jártam sikerrel, és őneki elege lett ebből... Felajánlotta, hogy "vagy barát, vagy semmi?" Természetesen barátot választottam, és ezután kértem tőle egy baráti kérést: tiltson le facebookról, mert biztosan nem fogom tudni megállni, hogy 1 nap ne mondjam el neki, hogy szeretem... Természetesen ő letiltott...

Hogyan tudnám mégis visszaszerzni őt? Én tényleg szeretem és a képeket, amiket küldött már letöröltem, valahogy ezek után elkapott tőlük a hányinger... :/



2015. máj. 14. 21:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Én: fiu, 16 éves

Ő: lány, 15 éves

2015. máj. 14. 21:06
 2/12 anonim ***** válasza:
Jogosan hajtott el. Legközelebb legyél okosabb.
2015. máj. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Már tanultam a leckéből és tuti nem kérnék semmit tőle, csak annyit, hogy újra szeressen.
2015. máj. 14. 21:10
 4/12 anonim ***** válasza:
hagyd a szarba, jól tette, hogy letiltott 2 hét és egy 15 éves lánytól ruha nélküli képet kérsz? még gyerek, ahogyan te is
2015. máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
amúgy se lett volna nagy jövője, elvégre 700km-re laktok egymástól
2015. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy még gyerekek vagyunk, és mint tudjuk, a a gyerekek eléggé kiváncsiak szoktak lenni... Tudom, hogy hagynom kéne a szarba, megpróbáltam, de nem megy... És azt is tudom, hogy jól tette, hogy letiltott, sőt még örülök is neki, mert legalább nem csesztetem...
2015. máj. 14. 21:13
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehetett volna jövője, ugyanis a nyáron le akartam v.mikor rakni a jogsim egy részét, és jövő nyáron pedig elmenni hozzá.
2015. máj. 14. 21:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Álmodozol. Ez nem tartott volna ki jövő nyárig amúgy sem. Ilyen távolságot még az élő, aktív kapcsolatok is nehezen viselnek el 1 évig, nemhogy az internetes párkapcsolatok.
2015. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
NEm hiszem, hogy álom... Az ő barátnője is távkapcsolatban él már 8 hónapja, és közöttük kb. 3000 km-er van.
2015. máj. 14. 21:18
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

1- tanuld meg a nonel a nem az nem es a nincs semmi baj az pedig azt jelento ,hogy oltari nagy szarban vagy!

Kerj tole bocsanatot amiert eroltetted ezeket es mond meg neki higy tudod hogy ez a baj. Kerdezd meg hogyan tehetned jova lepd meg valami aprosaggal ( neten keresztul is lehet) filmezzetek egyutt stb. Mutasd meg neki hogy oszintek az erzelmeid mert igy most azt erzi hogy csak a teste erdekelt teged es semmi mas ez pedig kiabrandito...

Amugy a tavkapcsolat mukodo kepes mi 3 eve vagyunk a baratommal es 3000km a tav.

18/L

2015. máj. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!