Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek miért nem akar...

Szerintetek miért nem akar engem egy lány sem járni velem, ha nagy ritkán smárolok lányokkal ezzt leszámítva miért mondja nagyon sok lány, hogy ronda vagyok és fújjognak, ha hozzájuk is érnék ilyeneket modanak, miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Sőt nem egy lánynak meséltem, hogy már volt dolgom azért lányokkal, de ők azzal jöttek, hogy el sem hiszik, mert aki ilyen ronda, mint én ahhoz biztos nem is szólna egy lány sem, nem, hogy még csókolózna is velem. Ezeket a dolgok úgy bennem vanak már, tartok is a lányoktól, de amikor ismerkedem persze titkolom, de belül tényle fáj, hogy így utálnak sokan a külsőm miatt. Eddig kb. 6-7 lánnyal smároltam vagy kerültem testileg közel, de valamiért a járás nem jön össze, van, hgoy én futotk el van, hogy a lányok tojnak a fejemre meg van, hgoy kölcsönös a dolog. Például, amikor egy lánnyal képről bejöttünk egymásnak, de a talin a jelleme annyira negatív volt én meg inkább humoros vagyok és nem kellett nekem a lány, de én sem neki, igaz én a jellem miatt őa külsőm miatt nem vonzódott hozzám és úgy tapasztaltam eddig, hogy tényleg az arcszerkezetem a fő gond a lányoknál, valamiért nagyon rondának látnak, a vicc, hogy pár hónapj egy biszex srác még meg is jegyezte, hgoy helyes arcom van és szívesen kipróbálná velem hármasban. Én hetero vagyok, de ez is csak ráébresztett arra, hogy a fiúk és a lányok mások. Ha a fiúk engem helyesnek látnak többnyire, míg a lányok rondának, akkor az tényleg azt jelenti, hogy nekünk fiúknak kevésbé válogatós a lényünk, ha csak a külsőt nézzük, mint a lányoknál és ez még inkább elszomorít, tudván jó ideje, hogy én sajnos a ronda fiúk közé tartozom lány szemmel nézve.

2014. márc. 14. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sok kérdésedet olvastam már itt GYIK-en.. Sajnos én tényleg ronda vagyok egy lánnyal sem csókolóztam de még csak a találkozásig sem jutottam el... Te mivel hogy csókolóztál lányokkal nem hiszem hogy ronda vagy... 17/F
2014. márc. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem amelyik csaj így ráz le az nagyon, de nagyon bunkó és csak önmagát minősíti ezzel a viselkedéssel.

Egyébként ha valaki nem jön be, akkor azt meg lehet mondani normálisan is..

Ha gondolod, akkor küldhetsz nekem privátban egy képet és esetleg megmondhatom, h a csajok szimplán bunkók vagy más a probléma.. Egyébként van egy barátnőm, aki egy elég ronda(tényleg ronda) sráccal járt, pedig a csaj tök szép (szőke haj, kép szem..) Am sztem ez ízlés kérdése is :) 16/L

2014. márc. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Se ereje se sikerült időben jelent mellett nem!
2014. szept. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!