Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinél volt már iylen...

Valakinél volt már iylen valaha is?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm mesélte hogy pár napja nagyon rosszul érzi magát. A legdúrvább,hogy a férje tusfürdőjének az illatát sem bírja. Ez mi lehet? Én még iylet nem hallottam! Szerintetek?
2012. jan. 6. 08:36
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt? Még durvábbak is vannak....:)
2012. jan. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Megosztanád? Csakhogy akkor megörvendeztetem a barátnőmet, hogy lehet baba a dologban:) Nagyon rég szeretnének már babát,csak nem jött. Most valami gyógyszert szed, de úgyérzi attól sincs változás!
2012. jan. 6. 08:44
 3/36 anonim ***** válasza:

A férjem le kellett cserélje a dezodorját, mert majdnem hánytam tőle, ahányszor a közelembe jött. :)

A kávéfőzést csak olyankor tudta megoldani, amikor bezárkóztam a szobába, ő meg teljesen kinyitotta a konyhaablakot és utána kb 20 percet még szellőztetett.

És a víztől is hányingerem volt :)

2012. jan. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
DE ez még nem jelent szükségszerűen babát. Engem pl. menzeszkor zavart a víz szaga. Máskor sosem éreztem, de olyankor mindig volt egy elviselhetetlen bűze.
2012. jan. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig terhesség!

Menszesz alatt nincs ilyen durva illatundor az tuti.

3. babámat várom, én is rosszul vagyok minden szagtól.

Ilyenkor többszörösen kiélezett a szaglás.

Milyen gyógyszert szed a barátnőd?

2012. jan. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Azt hiszem a Merckformin nevű tebalettát szedi. Nincs semmi gond az inzulinjával, kivizsgálták novemberben. Csak a doki a ciklus rendezése miatt írta fel neki.Ő azóta szedi, igaz nem a megadott dózist, mert csak napi egyet vesz be a kettő helyett,mert a doki azt mondta először szoktassa rá a szervezetét. Szóval ezt szedi,hogy rendeződjön a ciklusa. Ezért is furcsálta,hogy iylen rosszul van mostanában. Terhességre nem igen gondolt....
2012. jan. 6. 09:07
 7/36 anonim ***** válasza:
Én csinálnék egy tesztet a helyében:)
2012. jan. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességem alatt olyan volt a szaglásom, mint egy vadászkutyának :) De a férjem addig imádott illatú arcszeszét, parfümét, dezodorját le kellett cserélni, mert egyszerűen nem tudtam elviselni.
2012. jan. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Akkor átadom neki,hogy csináljon tesztet! De jó lenne, ha baba lenne:)
2012. jan. 6. 09:52
 10/36 anonim ***** válasza:

Majd írd meg, mi lett az eredmény!

Minden jót!

2012. jan. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!