Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Én 19 vagyok, a lány, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zolma kérdése:

Én 19 vagyok, a lány, aki tetszik, meg csak 12. Működhet a dolog?

Figyelt kérdés
Nem túl nagy a korkülömbség ?

2015. jún. 27. 01:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Azért elrettentésnek ezt így belinkelem:

[link]

Nem tudom mennyire friss, de túl sokat nem hiszem, hogy változtattak volna rajta, nem kerestem sokáig, van jobb dolgom is :)

Azért nem bíznám arra, hogy csak tán nem jelent fel. Ha még ő nem is, más megteheti!(pl. akár a szülők) De egy darabig biztos jobban félnék a helyedben az apukától :D

2015. jún. 27. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Nem rettent meg :)
2015. jún. 27. 02:54
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Fú b*szki... Ez ütött keményen. A kérdés az még annyira nem, bár... Ami a legjobban megérintett az a válaszaid a válaszokra. Kiírod ezt az alpári kérdést, és mikor valaki próbálna lebeszélni róla jogosan, te azzal jösz, hogy téged márpedig semmi nem rettent meg és találkozni fogunk és majd eldől, hogy mi lesz talán meg is dugom csak nem jelent fel. Megsúgom, nem ő fog feljelenteni, hanem a szülei. És igen ki fog derülni. Hogy hogy? Úgy, hogy mivel kislány, így még nem tudja felfogni az esetek súlyosságát, és valakinek egszer ígyis úgyis el fogja mondani, akár véletlenül is. Szerintem várjatok vele. Legalább addig ameddig legális nem lesz a kora. Mert így, ha nem is dugod meg, még ígyis lecsukhatnak pedofíliáért akár pedofil vagy akár nem. Az meg, hogy 17 nek néz ki az egy dolog. A mai 12-14 éves lányok mind kinéznek annyinak. Oké megértem, hogy a korodbeli lányoknak nem kellesz, de attól még nem kell kislányokat b*szogatni. :D Már bocsi az erős beszólásért. Ez a mai világban nem elfogadott. És ha belegondolsz, akkor te is ezen a véleményen lehetsz. Csak képzeld el. Esetleg születik egy lányod. Örülsz neki, hogy normálisan sikerült felnevelned. Erre egyszer csak 12 évesen beállítana egy 19 éves férfival és megszólalna egy ilyet, hogy ő márpedig a pasija és ennyi. Csak képzeld magad az apja helyében. Ha ez a kapcsolat kiderülne, az apja helyében nem hagynálak ép farokkal szabadon...
2015. jún. 27. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
"Az életkor csak egy szám. A börtöncella meg csak egy szoba."
2015. jún. 27. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodj csak el egy picit már... ha van vagy lenne egy ennyi idős húgod mi lenne az első ami eszedbe jutna ha beallitana egy veled egykorú sráccal?! Keresgess legalább 14 feletti csajokat...
2015. jún. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Haa a lány jár majd hozzád börtön látogatásra, akkor működhet :)

12 éves, vagyis nincs még 14, vagyis jogilag neem nézik jó szemmel.. Az apáról nem is beszélve.. :)


Dee azért nem mondom hogy sok sikert mert b@$*ki, 12 éves.. -.-

2015. jún. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Kérdező, egyébként hozzáteszem, hogy a lány hiába egyezik bele, ugyanúgy büntetendő a dolog. Mivel 12 éves, túl fiatal ahhoz, hogy megfelelően dönthessen erről és felmérhesse, hogy valóban szeretné-e ezt veled. Főleg ha halálosan szerelmes beléd... Én is voltam szerelmes 12 évesen egy 18 éves fiúba, ő pedig érdekesmód nem élt vissza a helyzettel és békén hagyott.
2015. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Figyi, ha szexelsz vele, akkor kaphatsz minimum 5 évet.13/L
2015. jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0%

Pedo vagy? Nem baj az, én is megdugnék szívesen sok kiscsajt.

Mutatsz róla képet privátban?

2015. jún. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Várj rá picit pár évet szerintem :) :D

kicsit későn válaszoltam :DD

16/L

2016. máj. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!