Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Koncerten van értelme belemenn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koncerten van értelme belemenni bármibe is, ha hosszú kapcsolatot akarsz?

Figyelt kérdés

Van esély rá ? Vagy inkább hanyagoljam ott a keresgélést? Ha bárki odajön akkor általában azt mondom hogy foglalt vagyok, de most belegondoltam , hogy mi lenne ha adnék esélyt. Vagy koncerten nem érdemes?

Amúgy rock koncertről van szó.

17L



2015. aug. 13. 17:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

tapasztalatból nem! :D én is egy koncert után ismerkedtem meg egy sráccal (aki amúgy rocker szintén). és aztán ugye jött az hogy én veled komolyan gondolom, meg alszol e nálam. hát nem aludtam nála :D igaz másnap is találkoztunk, de kétszer is jól lapátra tett, elég durván. ha meg akarod kímélni magad akkor ne. ha meg csak pár kellemes órát szeretnél, akkor miért ne.

17/L

2015. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mivel nincs olyan szabály, hogy rock-koncertre csak olyan embereket enged be a biztonsági szolgálat, akik nem akarnak hosszú kapcsolatot, ezért ezt ez alapján nem lehet eldönteni.:) Embere válogatja ott is, mint bárhol máshol is.
2015. okt. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!