Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek mi volt az értelme így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi volt az értelme így? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Amikor elkezdtünk ismerkedni, akkor minden szép és jó volt. Szerencsésnek éreztem magam végre.

Mindig mondogatta, hogy milyen jól érzi velem magát, sok téren összeillünk, jó a szex stb. Aztán meg kinyögi, hogy nem is szerelmes.

Amikor főztem a kaját 2 pofára zabálta és utána mindig felhozta, hogy úgy enne olyat. Már rögtön 2. randin és utána többször felhozta gyerek témát meg a házasságot. Jó mondjuk ez az egész tartott 3 hónapot maximum, szóval részéről sem következetes rögtön az elején ezzel a témával kezdeni, de gondoltam komolyabb kapcsolatok keres.

Kíváncsi volt a lakásunkra(még nem járt nálam, én mentem hozzá vagy találkoztunk valahol).


Aztán valami történhetett, mert megváltozott. Mondjuk történt egy kis incidens. Mondta, hogy gondok vannak fele fütyköspajtinál és elküldött engem is orvoshoz, mert biztos tőlem kapott el valamit. Ennek az lett a vége, hogy kiderült, tényleg van egy fertőzésem, de amíg nem lépett be az életembe addig nem volt semmi bajom. Mikor rákérdeztem volt-e mással is tagadott, de van egy olyan érzésem, hogy hazudott és talált magának jobbat. Most meg próbálom legalább arra rávenni, hogy a gyógyszeradagját elvigye, hogy elkezdhesse kezelni magát, de semmi. Nem is érdekli szerintem vagy nem tudom.


Próbáltam még a rossz szokásaimmal is felhagyni(ezek a nem tudom, mindegy stb idegesítő kifejezések).


Annyira belém tiport, hogy egyszerűen nem tudok napirendre térni felette.


22N


2015. jún. 21. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:

ha jól értem nemi betegséget kapott a pasi.


ez kb olyan sztori mint a csapd le csacsi


szóval egy kis olvasás, egy kis tájékozódás ilyen ügyekben rád is rádférne. a nemi betegségek többsége nem csak nemi úton terjed. egy koszos wc deszka egy rossz érintés is elég lehet. nemi betegség miatt a másikat hibáztatni nem vall sok észre.

2015. jún. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen nemi betegségről van szó. Van, ami csak szexuális úton terjed, van, ami tényleg egy kilincs megfogásával vagy felborult PH-egyensúllyal is kialakul. Egyébként miért gondolod, hogy "jobbat" talált? Szerintem az egész hozzáállása komolytalan volt, kihasználta az érzéseidet, aztán talált jobb balekot. Így legalább lesz lehetőséged neked jobbat találni. A gyógyszert meg ne erőltesd, ha nem kell neki, essen le a f*ka.
2015. jún. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak egy egyszerű gombás fertőzésről van szó. gondolom olyan ez mint a herpesz. ha legyengül az immunrendszer kijön. de akkor is gyanús, hogy előtte semmi bajom nem volt és tőle megbetegedtem, de nem ez a lényeg
2015. jún. 21. 19:19
 4/6 A kérdező kommentje:
van egy ilyen érzésem, hogy most mást fűz. szívesen beszélnék vele, ha mást nem is mondanék legalább elküldeném melegebb éghajlatra. de a kommunikáció az 0. én meg nem fogok futkosni utána.
2015. jún. 21. 19:21
 5/6 anonim ***** válasza:

"Mikor rákérdeztem volt-e mással is tagadott, de van egy olyan érzésem, hogy hazudott és talált magának jobbat. Most meg próbálom legalább arra rávenni, hogy a gyógyszeradagját elvigye, hogy elkezdhesse kezelni magát, de semmi."


De full hülyek vagytok komolyan :)


Nyilván a fasqi tudta jól, hogy nemi beteg, mivel rendszeresen összevissza kefél. Ezért is nem vitte el a gyógyszerét, gondolom otthon van egy raklappal.

ja, jól érzed, talált, ha nem is jobbat, de másvalakit/kiket.

te meg nyertél tőle egy nemi betegséget.

Ügy megoldva

2015. jún. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
és igen, minden más amit mondott kamu.
2015. jún. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!