Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok (szép lányok) nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (szép lányok) nektek az sokat számít egy kapcsolatban ha a fiu izmos, és az nem zavar ha koleszos es csak hétvégén tudtok találkozni meg naponta 1,5orat?

Figyelt kérdés
ha Debreceni vagy irj pls uzit, 15F

2015. aug. 22. 09:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem a testalkata számít a srácnak:)

Én személy szerint szeretem a dundibb srácokat is😊 Még kisebbnek érzem magam mellettük,és felnézhetek rájuk.

De ha valakit tényleg szeretek,akkor oly mindegy hogy izmos-e vagy nem.

A kolesz meg egy időszak.Ha együtt tervezzük a jövőnket,akkor az hamar eltelik.Ha meg "szórakozásból" vagyunk együtt,pláne nem számít😁

2016. ápr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Én személy szerint nem szeret a túl izmosakat,de azért jó ha van kockája *-* kolesszal nincs bajom... 1,5 óra haat jo lenne néha napján többet talizni

156cm

52 kg barna haj;szem 13 éves

2017. ápr. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!