Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam randizni vagy ne? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam randizni vagy ne? Ha igen hova? Egyáltalán tetszem neki szerintetek?

Figyelt kérdés
Most szombaton voltam egy házibuliban, az évfolyamtársaimmal. Már a suliban megtetszett egy lány, gondoltam majd ebben a buliban rendesen berúgok és majd valamit bepróbálkozok nála. Igazából kicsit túllőttem a célon mert úgy bebactam hogy nem tudtam megállni a lábamon. Kicsit táncoltam vele meg ilyenek aztán kimentünk elszívtunk egy cigit és utána semmi nem volt. Állítólag más jön be neki, de belé szinte szerelmes lettem mert nem csak a külseje hanem a személyisége is nagyon megfogott. Viszont láttam hogy azon az estén mással is kavart. Most nem nagyon tudom eldönteni hogy hagyjam a francba vagy lépjek valamit. Arra gondoltam, hogy mivel nagyo szeret vízipipázni ezért elhívom egy ilyen vízipipázós helyre. Szerintetek jó ötlet?. Amúgy nem tartom magam helyesnek meg még nem is igazán volt barátnőm szóval beégni sem akarok. Van egyàltalán valami esélyem?:/

2013. dec. 24. 20:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és budapesti vagyok
2013. dec. 24. 20:01
 2/5 A kérdező kommentje:
15/f
2013. dec. 24. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha mással kavart, akkor elég egyértelmű.

amúgy meg 15 évesen tedd le a cigit, igyál mértékkel, és máris több csajnak be fogsz jönni. Nem a pia és a cigi tesz naggyá... bár gondolom mennyire érdekel ez a vélemény, de majd rájössz.

2013. dec. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jo mondjuk en is kavartam mással de kb csak annyit hogy van egy másik csaj akinek bejovvok es azzal táncoltam meg megölelt. Meg en se emlékszem sok mindenre (hihi) de smarolni o sem smarolni mással ot is csak egy random srác megolelte szoval nem Tom hogy hogy van ez :D
2013. dec. 24. 20:17
 5/5 A kérdező kommentje:
"Kavartam" dehogy kavartam ez annak se számít csak en túloztam el..
2013. dec. 24. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!