Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Létezik lány és fiú között...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik lány és fiú között barátság? Baratsagbol esetleg szerelem?

Figyelt kérdés
Akinek már volt ilyen szituációbol tapasztalata leírhatatná :D 20 f

2015. szept. 13. 13:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
57%
Semmi baj,birom a durvasagot..
2015. szept. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Létezik :D
2015. szept. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Tapasztalatól mondom, hogy nem! Akkor vagy nem vagytok igazi barátok és egy teljesen felszínes haverról van szó, vagy előbb-utóbb valaki többet fog érezni. Hidd el!!!
2015. szept. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs barátság fiú és lány között, az összes eddigi fiú barátom és köztem történtek dolgok. Alakult ki szerelem is, jelenleg vele vagyok, életem legjobb döntése volt.:)

16/L

2015. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

nekem általánosban volt egy fiu aki nagyon tetszett, ezt meg is tudta, de már akkor amikor nem volt aktuális és egész joba voltunk, ekkor volt egy pár napmosolyszünet, mit ad az ég, egy gimibe, egy osztályba, egymás mögé kerültünk. nagyon joba lettünk, de én már nagyon rég csak barátként gondolok rá, el se igazán tudnám képzelni h bármi legyen köztünk. ö se hiszem h érezne bármit is, mindektönknek volt is kapcsolatunk már miota kialakult a jo kapcsolat,

az érzést mikor szerelmes voltam már elfelejtettem rég, de tett rola h rá mindig emlékezzek

2015. okt. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

Van fiú barátom,régebben szerelmes voltam belé,de most másik lány kell neki,és már lemondtam róla.

Amúgy tartós 10 éves barátság ő 14 éves én meg mindjárt annyi leszek.

2016. febr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Sajnos fiú lány között ritkán létezik barátság. Sőt talán nincs is. A legjobb barátom kb 2 év után belém szeretett, és ezzel tönkre vágta az életem. De fiúkkal sokkal jobban kijövök általában. Reménykedem hogy lesz még legjobb fiú barátom, de kevés esélyt látok rá :)
2016. ápr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
pedig van barátság! már több mint 9 éve, csomót együtt lógunk, tudjuk egymás életét oda-vissza, egyikünk se érez többet mint nagyon jó barátság mert mindkettőnknek van társa és még sem szünt meg a kapcsolat köztünk
2016. ápr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Utolsó! Ne haragudj, de a mondatod végéről lemaradt a kulcsszó: EDDIG!!!
2016. ápr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
mi az h eddig? :D mind a ketten nagyon jól tudjil, hogy kár volna elrontani azzal, ha összejönnénk. ha esetleg szét mennénk oda lenne egy igazi és jól működő barátság és ezt egyikünk se akarja
2016. ápr. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!