Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nektek volt már olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek volt már olyan alkalom, hogy elmentetek a diszkóba, és amelyik lányhoz/lányokhoz odamentetek azt mondta, hogy okés, iszunk/táncolunk?

Figyelt kérdés
Vagy csak én csinálom rosszul? Egyszerűen valamilyen úton-módon mindig leráznak. Pedig azért nem nézek ki rosszul még távolról sem. Köszi, aki válaszol!

2015. szept. 19. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem sokan szeretnek vadidegenekkel kavarni, legalábbis a normálisabb körből.
2015. szept. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én így ismertem meg a mostani pasimat :D egyszercsak odajött hozzám hogy azt hitte hogy egy ismerőse vagyok, nagyon hasonlítok rá. nekem meg ő tetszett, én is neki így folytattuk a beszélgetést :D
2015. szept. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Elvi alapból, az alaptörvényeimben foglaltak értelmében nem ismerkedem diszkóban. Te is próbáld másutt.
2015. szept. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De miért nem? :D Tényleg nem értem. Most ha egy pasi normálisan odamegy hozzátok, és valamit a fületekbe súg, elkezd táncolni, meghív egy italra, akkor az miért gáz? AKkor mire való a diszkó?
2015. szept. 19. 20:58
 5/13 anonim ***** válasza:
engem is mindig leráznak.bár lehet az is közrejátszik,hogy általában ilyenkor megállni alig bírok:D
2015. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Na de most a csajoknak mindig az a bajuk, hogy a csávók nyuszik, nem mernek odamenni, erre mikor odamegyek általában 5-ből 4 lepattint, a maradék egy rázza velem, míg megissza, aztán szőrén-szálán eltűnik.
2015. szept. 19. 21:03
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Diszkóban az alja ismerkedik. Lehet hogy elenyésző hányaduknak összejön a kétes kapcsolatuk hosszabb távra, de azok is csak az egymás nemiszervére tudnak gondolni.
2015. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Akkor hol lehet ismerkedni?

Mire való a diszkó?

2015. szept. 19. 21:31
 9/13 anonim ***** válasza:

A diszkó első sorban arra való, hogy táncolj a barátaiddal, jól érezd magad.

Nagyon sokan ismerkednek ott, pedig a lehető legrosszabb hely erre. Még kommunikálni sem lehet rendesen.

2015. szept. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

A disco arra való, hogy ismerkedj! 10 évvel ezelőttig ez még így is volt. Teljesen normális dolog volt, ha két ember hosszú párkapocsolatba lépett egy disco-s ismerkedés után. Ma már ez valamiért megváltozott, ha engem kérdezel, szerintem a zene változása miatt. Imádom a disco zenét, de az igaz, hogy nem teremt olyan meghitt környezetet az ismerkedéshez, mint régen (Bee Gees, stb, igazi disco korszak, rock korszak).

Viszont tudok egy tuti tippet, hol tudsz biztosan ismerkedni: Retro discoban. Itt a zene már megteremthet egy barátságos hangulatot és a lányok is nyitottabbak szerintem.

2015. szept. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!