Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Két hónap facebook beszélgetés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Samanta :) kérdése:

Két hónap facebook beszélgetés után még mindig nem hívott randira, akkor esélytelen ugye?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút, már két hónapja beszélgetünk, gondoltam majd mielőtt elkezdődik a suli elhív, de nem, és minden nap beszélünk, de mostanra megváltozott, már nem ír annyit mint eddig, csak én..esélytelen ugye?

2015. szept. 23. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem biztos. Lehet, hogy tőled várta volna, hogy elhívd, és emiatt ment el a kedve, amúgy szívesen találkozna veled.
2015. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én nem merem elhinni mert ha nem tetszem neki..hát az gáz:/
2015. szept. 23. 20:28
 3/6 A kérdező kommentje:
*elhívni :'D
2015. szept. 23. 20:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem mert elhívni ha el is akart. Jelenleg lehet barátzónás vagy. Ha kiakarsz kerülni hívd el te. :)

22/F

2015. szept. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi:)

ment a zöld mindkettőtöknek:)

2015. szept. 23. 21:01
 6/6 anonim válasza:
És ha esetleg találékony lennél,és okos,ügyes,kreatív :) Még ha nem is igaz,de írd azt hogy lehet meg látogatod az egyik rokonodat aki arra lakik amerre ő,és a reakcióját figyeled...Én egyébként megadtam a skype címemet azoknak akik szimpatikusak.Magyarán webkamon már láttam a találkozás előtt,és meggyőződtem arról,hogy milyen élőben.Ez egyébként facebook szerelem ?
2015. szept. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!