Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 1,5 hónap netes beszélgetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 hónap netes beszélgetés után mondtam azt hogy vége, szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt interneten, és elkezdtünk beszélgetni. 2 hét múlva már azt vettük észre napi 5-6 vagy még több órát beszélgetünk folyamatosan. Intim témáról is rengeteget beszélgettünk, kibeszéltük kinek mi is lenne a jó szexben, melyikőnket mi izgatna. Fényképeket küldözgettünk egymásnak napi szinten egymásról. Ha volt egy nap amikor nem beszéltünk akkor rendesen rossz volt a hiánya. 1 hónapig ment ez, a végén már tényleg sokszor hajnali 4-ig beszélgettünk. Aztán én elkezdtem a személyes találkozást emlegetni. És akkor minden megváltozott. A lány mindig nemet mondott. De amikor mondtam, hogy akkor hagyjuk ezt így abba mert én tovább szeretnék lépni, és ha nem lépünk akkor fölösleges beszélgeti, akkor jött a könyörgés, hogy ő ott sír a monitor előtt, és ha elmegyek neki mennyire rossz lesz. Aztán ez így ment KB 2 hétig hogy csak arról szólt a beszélgetésünk, hogy én könyörögtem neki, hogy vagy találkozzunk, vagy hagyjuk abba, ő meg azon sírt hogy ne legyen vége a beszélgetésnek, mert akkor az neki mennyire fájni fog, viszont a személyes találkozásra minden esetben nemet mondott. Most telt be a pohár nálam. Ma fejeztem be a beszélgetést vele. Szerintetek ez mi már, hogy valaki szinte "belehal" abba, ha nem beszélgethet a másikkal a neten, viszont személyesen meg nem találkozna vele. Ez valamilyen megfejthetetlen női logika? Nők ti csináltatok már ilyet egy férfivel? És ha igen akkor mi is volt a dolog hátterében?

2014. júl. 13. 18:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
lehet,hogy nem annak adta ki magát aki (valójában)...az is lehet,hogy férfi és más képét küldözgette :D
2014. júl. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
jól tetted:)
2014. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Komolytalan válaszolók kíméljenek. 1-es akkora hülyeséget írtál.
2014. júl. 13. 18:11
 4/21 anonim ***** válasza:
Legalább elköszöntél tõle végleg?
2014. júl. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha többet akart volna, akkor találkozott volna veled.

Viszont te elég voltál neki így is. Ez pedig kihasználás.

Jól tetted.

Ultimátum kell.

2014. júl. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Amúgy elsõnek lehet igaza van. Vis csaj létére másnak adja ki magát.

Van a Kamureg c. mûsor abban.is ez van, azért nem találkoznak.

De lehet nem emiatt nem akart találkozni. Lehet magát adta és tényleg elèg volt neki a netes beszélgetés.

2014. júl. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ennek így semmi értelme nem volt szóval jól tetted hogy befejezted. Ennyi idő után már azért egy találkozás belefért volna
2014. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
én is próbálkoztam ilyennel, a csaj meg a végén kinyögte, hogy valójában az 5 évvel azelőtti képeit küldözgette, ahol még nem volt túlsúlyos kiló, ennek ellenére én találkozni akartam, de, amikor azt is elárulta, hogy igazából ő csak azért beszélgetett vele, mert azt hitte egy szuicid emós vagyok és csak lelket akart önteni belém, akkor fogtam én letöröltem az MSN (igen a kőkorban még ez volt) listámról, aztán visszamentem a régi csajomhoz, Marok Marcsához.
2014. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 MolotovPunk ***** válasza:

Lehet egy pár kérdésem feléd?Nem lehet,hogy ez a lány akkora nagy kocka,hogy egész nap a gép előtt ül?Emellett még facebook függő is?Magánéletét is ott éli?És neten keres beszélgető társat valószínűleg.Csak mert nekem nagyon úgy tűnik.Beszélgetni neten pedig sok mindenkivel lehet.

Egyébként az is lehet,hogy tényleg úgy néz ki,mint a képeken,csak nagyon szégyenlős.

Próbálj indokokat kérdezni tőle,miért nem akar talizni.

Bár bele gondolva ebbe a szituba,szerintem jól tetted,hogy most már nem írsz neki...

2014. júl. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Higgyétek el nem 100% hanem 1000% hogy semmiben nem hazudott nekem. Viszont abban igazatok lehet, hogy neki éppen most az életében csak arra volt szüksége, hogy legyen valaki aki úgymond "szórakoztatja" akár csak neten keresztül is. De akkor erre talált volna akárhol 10 másik embert, miért kellett ez a műsor, hogy ő belehal, ha nem velem beszélgethet? :)
2014. júl. 13. 18:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!