Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Keressek mást, vagy ne hagyjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressek mást, vagy ne hagyjam ennyibe?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki megtetszett, de nem nagyon találkoztunk mostanában. MA viszont megláttam a buszon, leütem mellé, és elkezdtünk beszélgetni.

Kb. a 3. vagy a 4. kérdésemre másr félig sóhajtva válaszolt, egy percen belül pedig elővettea fülhallgatóját, és elkezdett beszélgetni egy sráccal messengeren, aki nem mellesleg az egyik osztálytársa.

Én úgy vettem le, hogy visszautasít, de nem tudom mit csináljak...

16/F, a lány 15



#visszautasít?
2015. okt. 7. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:
ennél az emberi civilizáció fennállása óta nem volt egyértelműbb jel arra, hogy ejtve vagy. Ez van, keress más prédát :)
2015. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!