Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom, hogy tetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés

Nos, van egy lány a suliban, akin úgy látom mintha, mintha tetszenék neki. Mindig mosolyogva, integetve köszön nekem, de ez még nem jelent semmit.


Nekem nagyon tetszik a lány. Ismerjük egymást kicsit, de semmi több. Tényleg nagyon bejön nekem, és mintha én is neki. MINTHA! (ha jól veszem észre). Honnan tudhatom én ezt? Többször nem akarok kapufának futni, túl sz@r érzés ahhoz! :')


18/F



2015. okt. 22. 17:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
próbálj meg vele szemezni, ha nem kapja el a szemét bejössz, neki, am meg kérdezd meg tőle!
2015. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Írd le egy papírra , hogy tetszik neked + még pár kedves szót és ragaszd a táskájára vagy valahogy juttasd el hozzá és akár küldhetsz mellé egy kis csokit is :D
2015. okt. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Olyan szerencsétlennek érzem magam, eddig mindig mertem valamilyen szinten kezdeményezni. De most nem megy valamiért.
2015. okt. 22. 18:05
 4/19 anonim válasza:
Nekünk férfiaknak az ilyen helyzetekben mindig az az alapállás , hogy el fognak utasítani. A félelmet kell legyőzni. Ha ezt tudatosítod magadban akkor már győztél. Menj oda hozzá és lépd meg amit meg kell. Jobb ezen túl lenni mint kétségek között tengődni , ha meg nem jön össze akkor meg jobb , hogy hamar túlléptél a dolgon.
2015. okt. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ugyan ott volt a barátaival, ahová mi mentünk bulizni. És én gyáva sz@r voltam odamenni hozzá. Most meg bűntudatom van.
2015. okt. 23. 09:11
 6/19 anonim válasza:

biztos tetszel neki, plusz a szemezés nem jó taktika, pl én mindig elkapom a tekintetem, ha olyan néz rám, aki bejön:)


de ha egyszer integet és pl egyedül van, esetleg odamehetsz hozzá, és valamiről beszélhettek.

2015. okt. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

minnél több alkalmas pillanatot hagysz ki annál jobban büntudatod lesz, ásod alá az önbizalmad és egy idö után már esélyt se hagysz magadnak

szoval lépj minél hamarabb!

2015. okt. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy csak nekem lesz ez így egyre nehezebb. Míg végül addig húzom, míg másé nem lesz, igaz?
2015. okt. 23. 20:45
 9/19 A kérdező kommentje:
Csak ha tetszem neki, ő is tehetne egy olyan lépést, egy olyan biztos jelet, amiről tudom, hogy zöld a lámpa.. :)
2015. okt. 23. 20:50
 10/19 anonim ***** válasza:

#7vagyok

nem csak erre gondoltam hanem arra is h egy idö után má arra se fogod venni a bátorságot h megfogalmazd magadba h neked ö kell hanem inkább hagyod

mosolyog rád, integet

ha nem is szerelmes eléd de az tuti h szimpi vagy neki

2015. okt. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!