Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom, hogy tetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés

Nos, van egy lány a suliban, akin úgy látom mintha, mintha tetszenék neki. Mindig mosolyogva, integetve köszön nekem, de ez még nem jelent semmit.


Nekem nagyon tetszik a lány. Ismerjük egymást kicsit, de semmi több. Tényleg nagyon bejön nekem, és mintha én is neki. MINTHA! (ha jól veszem észre). Honnan tudhatom én ezt? Többször nem akarok kapufának futni, túl sz@r érzés ahhoz! :')


18/F



2015. okt. 22. 17:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Egyik legjobb barátom barátnője az Ő egyik legjobb barátnője.

Nos, most vele beszéltem, mármint barátommal. Ő azt mondta, hogy lehet nincs igaza, de a barátnője mondandójából azt vette ki, (ezzel a példával élve: ) hogy van egy szelet süti, és arra vár a mind a két fél, hogy majd a másik elveszi.

2015. okt. 23. 21:21
 12/19 anonim ***** válasza:

neked kéne tényleg lépned

lányként még lehet azt várni h a szádba repüljön a sültgalamb de fiuként nem igazán

2015. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Tudom. Volt már barátnőm is, nyáron is kezdeményeztem egy lánynál, de nem tudom miért nem merek belekezdeni most. :)
2015. okt. 23. 22:45
 14/19 anonim ***** válasza:
lehet, jobban tetszik mint az exed és félsz a visszautasítástol nem?
2015. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Hát az exemnél 100-szor szebb, és iszonyatosan megtetszett. Igen, a visszautasítástól félek, úgy gondolom :) Pedig tényleg olyan lány, akibe úgy érzem, hogy újra szerelmes lehetek.


Minden napom bearanyozza, már azzal is ha látom vagy ha köszön. Utána olyan boldog vagyok szinte egész nap. :)

2015. okt. 25. 02:18
 16/19 A kérdező kommentje:

Mai napig nem tudom mit érezhet. Mostanában egyre többet beszélünk, de tényleg nem tudom eldönteni.

Néha teljesen közömbösnek látszik, sokszor meg érdeklődő, mosolyogós, aranyos mikor vele beszélek.


Mindent egy lapra kell feltennem, igaz? :)

2015. nov. 5. 15:15
 17/19 anonim válasza:
Kérlek szépen a saját érdekedben lépjél. Csak mondd meg neki , hogy mit érzel ne kínozd magad tovább. Boldog leszel ha megteszed.
2015. nov. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Mindig mosolyog mikor meglát. Ma is, amint meglátott egyből mosolyogni kezdett, meg mikor elmentem mellettük akkor is mosolygott és követett a szemével. Persze ezt csak azért láthattam közben mert én is őt néztem.


Igazad van. Lépnem kell! Lesz, ami lesz...

2015. nov. 6. 17:17
 19/19 A kérdező kommentje:
Azóta is mindig elvigyorodik mikor meglát, azonban ma megkérdeztem van-e kedve beszélni meg mondjuk meginni egy kávét egyik szünetben. Én vártam őt, ő nem jött. Mondom jó, köszönöm az egyértelmű választ :(
2015. dec. 14. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!