Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy lany hogy ad jeleket egy...

Egy lany hogy ad jeleket egy fiunak h tetszik neki a srac? lanyok valaszat varom leginkabb, de tapasztalt sracok is irhatnak.

Figyelt kérdés

lenyegebe van egy ismeros csaj akivel nagyon kevesett beszeltem mert nem talalkozunk minden heten, jo esetbe honaponta 1-2 szer. de nem is lakik tolunk messzire.


arra lennek kivancsi hogy egy lany mien jeleket ad le egy fiunak ha tetszik neki? mert mostanaba mindig szemezgetunk es kozbe mosolyog ....

tanacsok???


2014. ápr. 29. 11:39
 1/5 PearlDiver ***** válasza:

bakker #1 te ilyen választ minek írsz?


Kérdező: a szemedbe nézés és a mosolygás, ha egyértelműen szándékos és neked szól, akkor tuti jel. Ezen kívül még lehet:

- ha álldogáltok valahol, feléd van nyitva a 2 lábfeje

- csavargatja a hajtincseit, gyakran félresöpri az arcából

- ha ültök valahol, úgy helyezkedik hogy lásd a bokáját, combját

- szeret hozzád érni (kivéve persze ha félénk típus)

2014. ápr. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ok koszi, várom a tobbit, minnel tobb annal jobb :D
2014. ápr. 29. 12:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én sokat keresem a társaságát, beszélgetek vele, és csak tök véletlen feldobok programokat, amik érdekelhetik, és megkérdezem, nincs-e kedve elkísérni. Vagy ha tudom, hogy érdekli egy könyv, és nekem pont megvan, kölcsönadom neki, ilyesmi.

Először mindig barátkozok vele, nem nyomulósan, de annyira, hogy lássa, hogy érdekel, mint ember. Baromi kedves vagyok (alapból is kedves vagyok mondjuk) vele, és odafigyelek arra, amit mond, hogy később tudja, hogy emlékeztem rá, ilyesmi.

Ha már egy ideje haverkodunk és szimpatikus, akkor meg ha látom, hogy kicsit szégyenlősebb, akkor kezdeményezek én.

2014. ápr. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem add önmagadat,és ha látja hogy őszintén a szemébe nézel és magadat adod akkor lesz nyert ügyed.
2014. ápr. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Most magamból indulók ki, szemezés, mosolygás miközben beszélgetnénk. De szerintem hívd el valahova, mert nekem úgy tűnik, hogy te is bejőssz neki. De mésem a lánynak kell elhívnia téged! :)
2015. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!