Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mi a véleményetek egy ilyen lányról? Talán csak én ismertem félre az ellenkező nemet?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Még nem feküdtem le senkivel, nem csókoltam meg senkit. Randizgatni ugyan voltam már fiúkkal, de azok sem voltak azok a igazán romantikus találkák. A barátnőim úgy gondolják, túl visszahúzodó és szégyenlős vagyok, és elég félénk is, ha fiúkról van szó. Na meg sokszor megkapom a "válogatós" jelzőt. Pedig egyáltalán nem erről van szó. Csupán szeretném, ha az első kapcsolatom kivételes, emlékezetes legyen pozitív irányban. A legtöbb eddigi "udvarlóm" facebookon keresett fel, ami nem is lenne probléma, tekintve a mai világot. De egyszerűen a chateleseinkből már érzem, hogy nem érdekli az illetőt hogy is vagyok aznap,mit tervezek a jövőben, vagy egyáltalán milyen is vagyok én magam. Persze érdeklődik, jönnek a rövid emoticonos válaszok, de emellett nincs semmi. Szóval a fiúknak manapság elég egy csinos arc, némi dumcsizás, pár találka, és meg is vagyunk? Mivel a legtöbb ismerősöm két-három hét után egy pár szép bóktól azonnal szétteszi a lábát. Nem azt mondom, hogy a Nagy Ő-ig ne "kísérletezgessünk", de az első alkalmak, kapcsolatok megérdemlik, hogy különlegesek legyenek. Vagy csak nekem vannak túl nagy elvárásaim? Túl régi módi lennék? Előre is köszönöm a jó tanácsokat és értelmes válaszokat! :)

2015. nov. 3. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is egy olyan srácra várok, aki úgyérzem megérdemel engem. Ne foglalkozz a többiek véleményével! Csak az számít, hogy te hogy érzel ezzel a dologgal kapcsolatban :)
2015. nov. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Több ilyen leányzó kellene, mint te! Sajnos ennek pont, hogy az inverze van jelen drága világunkban.
2015. nov. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez nagyon helyes. most úgy dobnák egy privatot *-*
2015. nov. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1-es. neked jönnek be a motorosok? :D
2015. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! :) Nem tudom mennyire megnyugtató, de velem is ez a helyzet, sőt néhány barátnőmmel is :/ Nem volt még barátom sem és nem is csókolóztam. És nem azért mert olyan ronda lennék vagy béna, lett volna már jelentjező, de ahogy mondtad, az elsőnel különlegesnek kell lennie! Szerintem ez nagyon fontos, de sokan csak azt mondják, hogy válogatós vagyok, pedig nem! Csak egy normális srác kellene, aki azért néz ki valahogy, mert hiába mondják, hogy a külső nem számít, ez hülyeség, mert nem lesz hosszú kapcsolat abból ha a két ember nem vonzódik egymáshoz.

Azt tudom tanácsolni, amit én is teszek: várj, de ha olyan helyzetbe kerülsz, egy sráccal, aki tetszik, akkor harcolj érte :)

Sok sikert! :)

2015. nov. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5ös. ez az őszinteség nagyon pozitív
2015. nov. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát nem tudom hogy olvasod-e még a kommenteket, de szerintem a fentiekben adtad meg a pontos definícióját egy tökéletes batrátnőnek :D
2015. nov. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!