Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mit gondoltok erröl?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondoltok erröl?

Figyelt kérdés

Az igaz,hogy,ha egy fiúnak tetszik egy lány akkor egyböl ráhajt,elhívja randizni,meg nyomul is kicsít? Ha már hónapok óta írtok a lánnyal,és nem hívjátok el randizni,nem léptek,akkor azt jelenti,hogy csak barátként tekintetek rá? Egyáltalán írnátok napinszinten egy lánnyal ha csak barátkozni akarnátok?

Korokat is írjatok.

16L


2015. dec. 8. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát rám nézve ez nem hinném hogy igaz, élőben nem tudok kezdeményezni :/

Persze neten első tali előtt elhívom minél hamarabb :)

18/F

2015. dec. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam volt már olyan hogy tényleg csak barátilag közeledtem így,de volt már hogy máshogy csak nem mertem lépni... 16/f
2015. dec. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én esetemben:

Az igaz,hogy,ha egy fiúnak tetszik egy lány akkor egyböl ráhajt,elhívja randizni,meg nyomul is kicsít?

Ráhajtani nem szoktam senkire...finom megjegyzéseket és bókokat teszek.


Ha már hónapok óta írtok a lánnyal,és nem hívjátok el randizni,nem léptek,akkor azt jelenti,hogy csak barátként tekintetek rá?

Igen.


Egyáltalán írnátok napinszinten egy lánnyal ha csak barátkozni akarnátok?

Igen.


21/F

2015. dec. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!