Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, milyen érzést vált ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ImIckeY13 kérdése:

Lányok, milyen érzést vált ki belőletek ha megnéznek titeket a sráccok?

Figyelt kérdés
Mármint jó érzés vagy inkább zavar?
2015. dec. 16. 20:44
1 2
 1/14 NeymarjrLau ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy kik és mennyire hoznak zabarba. Van amikor jól esik, kis önbizalmat ad, de ha feltünően hangoskodva néznek meg, az egy kicsit kellemetlen.
2015. dec. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Engem nem szoktak megnézni, szóval semmilyet.
2015. dec. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az elsővel :)
2015. dec. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek a másodikkal.
2015. dec. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Engem se szoktak nagyon megnézni, de amúgy így kicsi magabiztosságot/önbizalmat ad, vagy épp lehet azért néznek mert pont nem jó valami rajtad. Ez így az arckifejezésből meg a 'hangokból' lehet leszűrni.
2015. dec. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a harmadikkal:D


Amúgy én fiú vagyok, és egy lány mondta ezt, amit az első írt, már hogy szeretik, és hogy önbizalmat ad nekik.

2015. dec. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Nekem rossz :(

Önbizalnat ad az ok..beszélgetek haverkodok és akkor elhiv kàvézni..de én nem ugy gondoltam volna akkor az ciki..ha visszamondtam most meg lelkifurka hogy megbàntottam..kezdem elhinni nincs nő és férfi közt baràtsàg..lassan ki se megyek az utcàra..a nőkkel nem jövök ki a pasik meg furàk nem lehet velük baràtkozni csak ha ujbol meghiznàk de azt nem akarok :(

2015. dec. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Jah és persze én se tudok senki felé nyitni vagy esélyt adni a multam miatt :(
2015. dec. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Igy meg egy hülye bekéozelt p icsànak gondolnak..meg is érdemlem.. de nem fogok senkit se biztatni meg àtverni..és szànalombol se többet esélyt adni ..

Miért bonyolult ez az élet miota ismerem bélàt ??azota mindenki utàl szar a melohelyem ott se kedvelnek a melommak elégedettek lusta se vagyok csak a magànéletben szerencsétlen..egy bűn miatt vagyok ilyen àtkozott..

2015. dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9-es, ez így mind okés, de valószínűleg helyszínt tévesztettél, mert ezt inkább egy pszichológussal kéne megvitatni, illetve saját kérdésben a saját témádban.;)
2015. dec. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!