Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Félév alatt 35 kg-ot fogytam,1...

Félév alatt 35 kg-ot fogytam,110-ről 75-re, mindenki dicsér és a lányok is megnéznek és magamnak is tetszem, kicsit hülyén hangzik tudom. Önbizalom, jó közérzet és a bőröm sem sínylette meg. Nálatok hogyan ment? 23/F

Figyelt kérdés
Azt még hozzátenném,hogy nem fogyókúra a téma hanem életmódváltás szóval rendszeres mozgás és egészséges táplálkozás.Sajnos előtte ebből semmi nem volt napirenden...Nehéz a kezdet,de megéri. :)

2015. dec. 1. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok a kitartásodhoz!
2015. dec. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. dec. 1. 22:55
 3/10 anonim válasza:
56%
Kamu. Félév alatt 35 kg, az havi 6 kg. Kizárt dolog, hogy nem lóg a bőröd.
2015. dec. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
elotte utanna foto? en kivancsi vaok erre a jo pasira akit a nok megdicsernek :)
2015. dec. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Gratulálok! Nagyon ügyes vagy!
2015. dec. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehetetlen, hogy nem látszik meg a bőrödön
2015. dec. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
79%

Gratulálok,ügyes vagy! :)

Én nem követelek képet mert magamról tudom,hogy ez lehetséges,és a bőr olyan mint régen. Én is többször fogytam már egyszer 20 at, évek múlva 18 mert visszaszedtem,és a bőrömön nyoma sincs. Jó a genetika, jó a bőrszerkezet és ennyi.

A károgó megkeseredettekkel meg ne törődj,igazi tipikus rosszindulatú magyar mentalitás ütközik ki rajtuk,nehogy másnak jobb legyen és sikerüljön bármi is, ha sikerül azt is meg kell kérdőjelezni igazi vitriolos rosszindulat...

Az ilyenektöl tartsd távol magad igazi energiavámpírok,egyszerűen tegyél rájuk. XD

Amit elértél igazán elismerésreméltó,és légy büszke magadra!

2015. dec. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok ! nekem 4,5 hónap volt 18 kiló :)
2015. dec. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

kamu a hat hónap/35 kiló..

én három év alatt fogytam 25 kilót..az rendben, károsodás nélkül ment..de havi hat kiló? az tönkre is tette a szervezeted, csak nem tudsz még róla.

nemsokára visszajön a duplája...


csak szóltam.

2015. dec. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem meggyőzni akartam senkit, ha hazudnék magamat csapom be nem? :) Igenis lehetséges és még nem is gyötörtem magam és már teljesen átálltam egy normális életmódra,mozgok így nem is hízok.


Akarat kell csak,de sokaknak az már az elején nincs meg...

2015. dec. 11. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!