Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek rossz ötlet, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz ötlet, ha első randinak fürdőbe mennénk?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliból, aki nagyon tetszik, és meg szeretném ismerni. Még nem beszéltünk se élőben, sem chaten, de rá szeretnék írni, arra gondoltam, hogy talán elhívom fürdőbe. Szerintetek túl meredek? Ha az, hogyan kerüljek hozzá közelebb? (Lányok válaszára is kíváncsi vagyok) 16/F

2015. dec. 22. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Jó ötlet, így hamarabb meglátod milyen pina is van alatta :D
2015. dec. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
szerintem előbb hívd el a forró csokira vagy kávéra, aztán majd később ha alakul a dolog akkor elmehettek fürdőbe is, de az így az elején sok lenne szerintem
2015. dec. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem rossz abból a szempontból, hogy már most az elején látjátok egymás testét (bikiniben, fürdőgatyában), és így a későbbiekben nem kell félnetek attól, hogy mit fogsz szólni, ha meglát ruha nélkül.


Nekem is a barátommal strandon volt az első randink, és mikor már oda jutottunk, hogy lekerült a ruha, nem aggódtam hogy mi lesz ha nem tetszik az alakom neki....


De lehet hogy talán az első randi lehetne inkább egy "valahova üljünk be, beszélgessünk, együnk vmi" tipusú randi.

2015. dec. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm a tippeket, ment a zöld pacsi :) viszont csak ez az egy ötletem volt, hogy miért írhatnék rá... vmi ötlet?
2015. dec. 22. 16:45
 5/12 Zedricht ***** válasza:
100%
Hivd el es akkor meglatod smink nelkul :D
2015. dec. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem se a fürdővel indítsál!

Hanem mondjuk azzal amit nekünk is leírtál.Tetszik és megszeretnéd ismerni.

Ennél nem kell jobb indok.Így legalább egyenes választ fogsz kapni.Nyilván nem nyomulva,hanem okosan tálald a mondanivalódat.

Sok sikert!

F40+

2015. dec. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem inkább menjetek el sétálni, vagy forrócsokira. Fürdős randiba nem biztos hogy benne lenne. Nekem se tetszene. Először ismerd meg.:)
2015. dec. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
En tuti,hogy haritanam a meghivast,kicsit furcsan ereznem magam egy elso randin bikiniben,smink nelkul(nem vagyok egy cicababa,de akkor is:D). Setaljatok,kavezzatok. Esetleg a korizas is jo otlet.
2015. dec. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Első randit, főleg ha nme ismeritek egymást, olyan helyre szervezz ahol biztonságbn érzi magát ő is. Bikiniben, smink nélkül, vizes hajjal elég kevés lány érzi magát magabiztosnak, pedig ha tetszelneki az első randin gyönyörű akar majd lenni. Menjetek kávézni inkább, vagy sétálni
2015. dec. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
mi ez a forró csoki/kávé mánia? ezt a filmekből szeditek össze?
2015. dec. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!