Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha a fiú nem mer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a fiú nem mer kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik nagyon és szerintem én is neki és a lányok terén hát nem egy Adonisz. Nem mer ahoz oda menni aki tetszik neki. Mit tegyek hogy hozzámszoljon vagy esetleg én mit tegyek?
2016. jan. 10. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Osztálytársad? Csak látásból ismeritek egymást vagy jobban?
2016. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kezdeményez te
2016. jan. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Eggyel fölöttem jár.. és igen csak látásbol.:/
2016. jan. 10. 12:33
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
szeretlek tom ki vagy bár hozád merek szolni csak kezdeményezni nem xd
2016. jan. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem barizz össze valamelyik osztálytársával.:)
2016. jan. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 K. Isti ***** válasza:
Hát ha belegondolok ez van velem is, hogy tetszik egy lány eggyel alattam jár, de még nem merek kezdeményezni :D.Ha nem merek hozzászólni, de tudom, hogy bejövök neki, akkor az lenne a szimpatikusabb, ha kérdezne felőlem valamit, vagy ismerkedni szeretne.A facebookos chatelés szerintem nem a megfelelőbb, mert az jött le nekem belőlük, hogy amíg messengeren beszélgetünk, addig a való életben úgy csinálnak, mintha nem ismernének, alíg köszönnek vissza a lányok, de pl.iskola után meg rámírnak :D
2016. jan. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 K. Isti ***** válasza:
Szóval szerintem csak barátkozz vele, és ha később ő is megszólít, vagy keresi a társaságod akár iskolában akár fb-n akkor már bátor lesz és el is mehettek ketten valahova pl.korcsolyázni.
2016. jan. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem. kérlek, ne keress kerülőutat, annyi a lényeg, hogy legyél egyenes. simán odamész, vagy írsz neki, csak kezdeményezz, lehet hogy nem éppen van sok önbizalma. nem várhatsz örökké arra, hogy a fiú kezdeményezzen, lépj túl a nemiségeken, és csapj oda. lehet, hogy ő igazából a lelki társad, csak nem elegyedtetek még szóba egymással. hajrá!
2016. jan. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!