Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mitől lesz szép...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitől lesz szép egy lány?

Figyelt kérdés

2016. jan. 26. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Önmagától
2016. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Attól, hogy jól néz ki.
2016. jan. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

- relatíve nem túl kövér,

- kedves,

- szerény,

- jókedvű.


Úgyis az összhatás számít, a külső maximum elsőre megragadja az embert.

2016. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
ha nem fürdik
2016. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A mosolyától
2016. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
attól hogy karcsú és nem túlsúlyos tehén mint manapság legtöbben...ha karcsú és jókedvű akkor már szerintem szép
2016. jan. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nézését járását
2016. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha vidám és őrült :P
2016. jan. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Attól szép egy nő, ha smink nélkül reggel ránézve nem mondod azt hogy pfffúj.

Embere válogatja, de én személy szerint a természetes szépségnek vagyok a híve. Nem annak ha valaki magáraken töménytelen sminket meg 10cm-es műköröm amivel az égvilágon semmit se tud csinálni. Az agyonszolizott börtől nem is beszélve na meg a szilikon mell és száj. Pfff. A test súlyról is megvan a véleményem: Inkább lehessen rajta mit fogni mintsem éhezzen, meg rosz kedvű legyen mert állandóan méri a súlyát.

2016. jan. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Mi az hogy csak vékony lány lehet szép?

Szerintem a legtöbb az arcon múlik.

Egy dundi lány is lehet szép (szerintem), sőt sokszor szebb mint egy sovány nő.

A testsúly egyébként nem (csak) a kapcsolatban fontos, arra kell gondolni, hogy szeretne e majd 35 évesen szívproblémáktól szenvedni.

Nem azért mondom, hogy a dundibbak szebbek, mert kövér lennék. Az voltam, 2 éve. 169 cm voltam és 93 kg. Akkor ismertem meg a páromat. Ő úgy is szépnek tartott, és én nem miatta akartam fogyni. Jelenleg 57 kg vagyok, és teljesen meg vagyok elégedve az alakommal. Én azért fogytam, mert nyáron fájt nézni ahogy mások bikiniben vannak, fájt vásárolni ( semmi fiatalos holmit nem találtam)

Egyébként 18 éves vagyok jelenleg.

Tudom kicsit eltértem a kérdéstől, de szerintem nem attól szép valaki ha gebe. A súly az az egészséghez tartozik. A szerelemnél inkább az arc, mosoly és jellem az, ami meghatározó tud lenni :)

2016. jan. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!