Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mitől lesz szép...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitől lesz szép egy lány?

Figyelt kérdés

2016. jan. 26. 19:48
1 2
 11/14 anonim válasza:
A lány attól szép, ha szeretik. :)
2016. febr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
A belső kisugárzásától. (kor, súly, nemszámít)
2016. febr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ne keverjük a szezont a fazonnal. A "szép" elsősorban fizikai jellemző. Nőknél ez nagyrészben genetika (pl szimmetria) amit mindenféle trükkökkel (smink, ruha, plasztika) lehet korrigálni, ill. kulturától és divattól is függnek egyes elemei (pl manapság itt a vékony számít szépnek de épp változóban van, viszont szerintem nem jó irányba. Régen a kövérségért kellett megdolgozni kajahiányos időkben, ma a vékonyságért szóval igenis az maradjon a szép, ne a dacbólcsakazértiskövérmaradok)


Ettől teljesen független minőség az hogy valaki mennyire vonzó. Pl egy fizikailag szép lányt nem hiszem hogy sokan vonzónak találnának ha alpári módon beszél/viselkedik, igénytelen, koszos, büdös, turház, káromkodik, stb.


Az hogy valaki vonzó vagy nem az egyénfüggő is (egyik pasinak az, másiknak nem), sőt lehet hogy egyik nap vagy egyik helyzetben vonzó egy lány másikban nem. Mivel belső tulajdonság, ezért elsősorban énképtől és lelki állapottól függ. Szerintem elsősorban az számít higy legbelül mennyire vagy elégedett önmagaddal, mennyire vagy büszke arra amit az életedben elértél. (ez bármi lehet ami neked fontos)


Pl ha kövér vagy, de nem lustaságból (ezesetben valószínűleg tudnád hogy nem tettél magadért eleget és ezért nem szereted eléggé magadat), hanem tényleg alkatilag és el is fogadod tényleg magad, akkor lehetsz vonzó ennek ellenére is.

2016. febr. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

mindannyian másmilyenek vagyunk, más dolgokat tartunk szépnek, jónak, érdekesnek. ez csak nagyon kis részben tudatos dolog. más az ízlésünk és más a génállományunk, ami nagyon komoly mértékben befolyásolja a párválasztást is.


érdemes megnézni ezt a videót:

https://www.youtube.com/watch?v=169N81xAffQ


általában egy szép arc, formás idomok és egyéb külsőségek inkább felkeltik a másik figyelmét. de van olyan is, hogy pont a kisebb tökéletlenségek, hibák tetszenek meg a másikban. én kifejezetten inkább a vékony, kis mellű lányokat szeretem, de tetszett már meg duci lány is, akinek szép arca volt és tetszett már meg olyan lány is, akit én sem mondanék túl szépnek, mégis tetszettek a vonásai. arról nem is beszélve, hogy ha valakit valamiért megszerettél, onnantól a többi tulajdonsága akkor sem biztos, hogy zavar, ha egyébként nem tetszene.

2016. febr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!