Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan fiúk, akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan fiúk, akik nagyon nem mernek lépni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,hogy van-e olyan,hogy egy fiú annyira nem mer lépni a kiszemeltje felé,hogy csak bámulja sokszor,de a lehetőségeket nem ragadja meg,mert annyira fél,vagy pedig kicsit bénuska,és nem veszi észre ezeket a helyzeteket..pl.van egy üres szék a lány mellett,de a fiúnak nem esik le,hogy "jéé,most mellé ülhetnék",vagy pedig leesik,de nem mer odaülni,vagy például ha beszélgetnek a lánnyal,akkor nagyon jól elbeszélgetnek,de amúgy meg ritkán mer hozzászólni a lányhoz és nem meri megszólítani...vannak ilyen fiúk?

2016. jan. 29. 23:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Én sem merek lépni.

Ezért még mindig egy helyben állok. De már kvára fájnak a lábaim.

2016. jan. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Firedoom ***** válasza:
Mivel nem vagyok egy közvetlen ember es az eddigi csajozasi tapasztalaim egyebloek a nullával ezert egyszeruen nem tudom, hogy mit csinaljak egy adott helyzetben. Meg abban sem vagyok biztos, hogy észreveszem a "jeleket". A masik problema pedig az: Csak ugy spontán odamehetnek, de erre képtelen vagyok. Ha izgulok akkor hajlamos vagyok tulkomplikalni a dolgokat, de annyira, hogy a vegen egy egyszeru sziaig nem jutok el.
2016. jan. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

De és ha ebéd van és ott ül az egész osztály,és van a lány mellett egy üres hely,akkor miért nem ül le mellé?abban semmi nincs :( meg abban sem,h esetleg mikor chateltek,akkor adott a dolog,h írjon még valamit,de már nem ír..mintha nem érdekelné v nem tudom :/

De örülök,hogy akkor ezek szerint vannak ilyen fiúk..és nekem is az lenne a kérdésem,mint az előttem szóló egyik válaszolónak,hogy mit kell csinálnia ilyenkor a lánynak?mert én elégszer nézem,és van is,hogy nyitok feé,de szegénynek szerintem nem esik le a dolog :( Ilyenkor mit tegyek?

2016. jan. 30. 10:49
 14/23 anonim ***** válasza:
#13: Oké, hogy vannak bátortalan srácok, és? Ezzel semmi baj. De ez a srác már inkább egy puhapö.csnek tűnik.....hogy tudsz te egyáltalán még esélyesként tekinteni rá? Ha csaj lennék, valami szitnű férfiasságot csak elvárnék, de szerintem ő még az árnyékától is megijedne.. Nagyon leadja némelyikőtök a szintet.
2016. jan. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Attól még,hogy beszari a lányokkal kapcsolatban,nem jelenti azt,hogy nem férfias..nem tehet róla,hogy ilyen..eleve egy olyan korban vagyunk,amikor a fiúk eléggé már bocsánat,de "nyomorékok",és csomó olyan dolog van,ami egy lánynak normális lenne,de a fiúnak meg eszébe sem jut,mert nem úgy gondolkodik..ettől még nem lesz puhap.öcs...majd megjön a bátorsága hozzá,csak lehet nincs elég önbizalma...
2016. jan. 30. 11:01
 16/23 anonim ***** válasza:

"nem tehet róla,hogy ilyen"

Akkor ki tehet róla? Hogy odamegyünk valakihez vagy nyitunk valaki felé, azt csak mi döntjük el. Mi befolyásoljuk a történteket. Senki nem befolyásolja, hogy tegyen/ne tegyen meg dolgokat. Önszántából csinálja vagy nem csinálja... Szóval arról is ő tehet, ha odamegy, és arról is, ha nem...

Továbbra sincs azzal gond, ha a srác kicsit félénk vagy nem mer úgy kezdeményezni....egy bizonyos szintig. Hiszen senki nem Casanova vagy Brad Pitt.

De továbbra sem értem, mit eszik néhány lány még az esetlen, te szavaddal élve bénuska srácokon. Valamilyen szinten alkalmasnak kell lenni egy párkapcsolatra, és ehhez pedig átkell lépni egy határt.

Bocsáss meg, de még mindig nem értelek...

2016. jan. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Igen,nyilván ő dönti el,de arról nem tehet,hogy ő most éppen milyen embernek született..egy olyannak,aki spontán és könnyen nyit,vagy akinek kell egy kis bátorítás..és pont ez az,hogy alapjáraton nem a béna,bátortalan fiúk közé tartozik,mert nem az..csak a lányokat illetően,de ez az én véleményem szerint nem baj,mert gondolom minél idősebb lesz,annál inkább magabiztosabb is,de szerencsétlen tapasztalatlan fiú honnan tudná mit kéne tennie?

A másik pedig,hogy nem én döntöm el,hogy ki tetszik..egyszer csak megtetszik,és az ellen nem lehet mit csinálni..elég gáz,ha szerinted attól függ,hogy ki tetszik,hogy most éppen odamer-e jönni hozzám vagy nem..a személyisége,és maga a fiú tetszett meg nekem,nem pedig a negatív tulajdonságai,hogy pl.kicsit nehezebben nyit..de ha emiatt nem tetszik valakinek valaki,és ezért utasítja el,az meg szánalmas..

2016. jan. 30. 14:53
 18/23 anonim ***** válasza:
Aki nem lép egyszerre, az nem kap rétest estére.
2016. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Látom nagyon sok válasz érkezett már, de azért remélem tudok újat mondani. Én is ilyen vagyok. Nincs sok tapasztalatom, de annyi azért van, hogy tudjak válaszolni. Háromnegyed évembe telt, mire tudtam lépni, és el tudtam hívni a kiszemeltem. Igent mondott nekem, de valószínű csak megszállt, mert az első 5 percben már közölte is, hogy ő mindent tud, és nem tudná viszonozni.

Nos. Szerintem ez leginkább az introvertált személyiséggel rendelkező emberekre igaz. Én is ezt a csoportot erősítem. Nem tudunk azonnal lépni, mert kell idő, hogy mindent átgondoljunk. Ez lehet sok ilyen próbálkozásunk veszte, mert az extrovertált ilyenkor nem gondolkodik, hanem cselekszik azonnal, és feltölti őt a társas szituáció. Minket épp ellenkezőleg. Ne érts félre, jó a társaság, és igényeljük is, de nem nagy dózisban, és egy ilyesféle próbálkozás igen nagy megterhelés. Velem az volt, hogy belefagytam a saját gondolataimba, és azon kaptam magam, hogy száz és száz kimenetelt építettem fel, pedig még nem is tettem semmit. A kudarcok még egyel rátesznek erre.

Hát röviden ennyi. Nem akarok nagyon mélyen belemenni. Ha érdekel mélyebben, találsz neten egy csomó viszonylag hiteles személyiségleírást. Keress rá!

Remélem hasznos voltam! :)

2016. jan. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!!Ilyen válaszokra számítottam :) :D Örülök,hogy hosszabban kifejtetted:)

Bár mondjuk a fiú nem éppen introvertált,sokkal inkább extrovertált,viszont tényleg,sajnos a lányokkal kapcsolatban félénk.

2016. jan. 30. 22:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!