Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Jóképű vagyok, de nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű vagyok, de nagyon visszahúzódó, hogy lehetne így barátnőm?

Figyelt kérdés
Külsőre jól nézek ki ,viszont igen csak introvertált vagyok. Leginkább csak otthon ülök, és kockulok, nincs is nagyon kedvem eljárni, de hiányzik egy társ az életemből. Leginkább egyébként a hasonlóan visszahúzódóbb lányok jönnek be.

2016. febr. 3. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hogy adjak tanácsot me uan ebe a hejzetbe vok xD
2016. febr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ugyan így vagyok énis... Ahová tudnék menni barátni társasággal ott csak tőle 2-3 évvel fiatalabb lányok vannak akiket gondolom nem kell leírni milyenek. Próbálkozhatsz itt is ismerkedni csak mielőtt komolyabban beszélnétek a lánnyal kérdezd meg melyik megyében lakik, hogy megtudd mekkora a távolság köztetek. Vagy ne keresd majd jön az. :)
2016. febr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyoo csaj,de annyit leirhatok hogyha mar Te azt hiszed,hogy : "Hu de jokepu vagyok" akkor mar nem lesz:D

15/f

2016. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De kis egoista valaki. :P Amúgy csak odamész egy lányhoz aki tetszik, és elhívod valahova. Ha tényleg jóképü vagy, akkor nagyok az esélyeid. :)
2016. febr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ezt nem én hiszem, hanem többen mondták már.
2016. febr. 3. 15:34
 6/13 anonim ***** válasza:

ha csúnyának hiszed magad nem lesz senkid

ha szépnek akor se

szerintem ha ygakorira irunk akor meg végkép nem:'D

2016. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanebben a helyzetben vagyok csak én nem gépezek sokat, szépnek tartom magam mások szerint is jóképű vagyok(idősebb 20-onéves lányoktól hallottam) de mégis mindig úgy érzem hogy a hozzám illő korban lévő lányok úgy néznek rám mint egy nyomorékra bár az osztálytársaim szerint ez nem így van na mindegy én is nagyon szeretném tudni hogyan lehetne hozzám illő lányt találni 17/f
2016. febr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7. te is oan avgy min én xD

amugy ienekre azok irnak akik ien helyzetbe vanak?

2016. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Itt majdnem minden fiu jol nez ki csak visszahuzodo es csendes? Nem azert hogy baj lenne csak hogy irtatok paran hogy ugyan ebben a helyzetben vagytok.. 16/l
2016. febr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem, hogy csak ilyenek lennének itt. Gondolom sokkal többen olvasták a kérdést, de csak azok reagáltak, akik hasonló cipőben járnak.
2016. febr. 3. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!