Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Jóképű vagyok, de nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű vagyok, de nagyon visszahúzódó, hogy lehetne így barátnőm?

Figyelt kérdés
Külsőre jól nézek ki ,viszont igen csak introvertált vagyok. Leginkább csak otthon ülök, és kockulok, nincs is nagyon kedvem eljárni, de hiányzik egy társ az életemből. Leginkább egyébként a hasonlóan visszahúzódóbb lányok jönnek be.

2016. febr. 3. 15:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ugyanez a kerdesem annyi kulombseggel h nem vagyok se jokepu se gazdag sem a belsom nem jo se a testem :) igy hogy lehet b bnőm?
2016. febr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"Hát nem hiszem, hogy csak ilyenek lennének itt. Gondolom sokkal többen olvasták a kérdést, de csak azok reagáltak, akik hasonló cipőben járnak."

Háát, pedig nyugodtan elhiheted. A ti generációtok a számítógép mellett cseperedett. Nem játszott a szomszéd Piroskával papás-mamást, nem ismerte meg a lányok gondolkodásmódját, lelkivilágát, ami merőben különbözik a fiúkétól. Külön nehézség, hogy ugyanezen okból kifolyólag normálisan kommunikálni sem tanultatok meg, ez pedig természetszerűen a bezárkózáshoz vezet.

Ezen sajnos csak úgy tudsz változtatni, hogy megerőszakolod magad, és kilépve a komfortzónádból ismerkedni kezdesz. Mindegy, kivel! Akár a 70 éves szomszéd bácsival, vagy a sarki fűszeressel. No meg persze lányokkal is. Eleinte nem fog menni, de a lényeg, hogy ne add fel!

2016. febr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha már tudod hogy jóképű vagy, kicsit több önbizalommal rendelkezhetnél. Egyébként vannak olyan lányok, akiknek az ilyen típusú fiúk jönnek csak be. Ne szomorkodj, legyél bátor! Hidd el, hogy találsz egyszer magadnak egy lányt! :)
2016. febr. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!