Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok ahhoz, ha lenne egy srác, aki szimpatikus nektek, de nem ment oda hozzátok, de később felkeres titeket és közli veletek, hogy tetszetek neki, de azért nem ment oda, mert nem mert?
2016. jan. 1. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem ezzel nincs semmi gond :)
2016. jan. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én magam alá pisilnék.. Az ilyennek egy lány örül . Főleg ha be is vallod h eddig nem mertél ;)
2016. jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt ne tedd hozzá,hogy nem mertél,mert kiröhög :D
2016. jan. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
nincs avval semmi baj ha odarakod, hogy eddig nem merted, sőt ettől még aranyosabb lesz az egész:)
2016. jan. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Orulnek mert ez nagyon cuki ;-) :-D
2016. jan. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
😏
2016. jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha tényleg szimpatikus, de hogyha nem mentél oda hozzá honnan tudod hogy szimpatikus vagy neki? :)
2016. jan. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megérzés.Na jó, igazából csak remélem, hogy én is az voltam neki :D
2016. jan. 1. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!