Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem találom a helyem, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találom a helyem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy 17 éves lány vagyok, tényleg nagyon sokmindenen mentem már keresztül. Volt barátom 2és fél év után megcsalt, depresszios lettem, aztán egy paasi nem sokon mult hogy megerőszakoljon, és hogy lerázzam a barátnőmmel megcsokoltuk egymást igy megváltozott bennem valami. Rájöttem hogy biszex vagyok, és összeismerkedtem egy lánnyal akivel összejöttünk de 2 honap után ő is megcsalt. A szüleim elváltak, apámat meg nem érdeklem, a nőjét választotta helyettem aki csak kihasználja. Nem birtam tovább és öngyilkos lettem. Nem sokon mult hogy meghaljak ha apám nem hánytat meg, akkor nekem annyi lett volna. De néha még mindig ugy érzem hogy az lenne a legjobb ha meghalnék, nem találom a helyem a világban. Egy valamit kivánok, hogy végre találkozhassak egyo lyasvalakivel aki szeret és nem hagy el, akivel biztonságban érezhetem magam. De félek már szeretni mert mindig mindenki elhagyott aki nekem fontos volt. Mit tegyek?

2016. febr. 14. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés bár nekem ennyire durva élményeim nem voltak de sok kicsi is felér egy naggyal de keresem a kiutat igaz nem sok sikerrel de próbálkozok hátha egyszer... 16/F
2016. febr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom a múltad, ez valóban visszatartó erő lehet és nem csoda, hogy bizonytalan vagy az emberi kapcsolataidban. Olyasvalakire van szükséged, akivel szépen lassan összebarátkozol, és nagyon lassan lépkedtek előre a kapsolatotokban, aki türelmes és képes rád várni. Hidd el, van ilyen ember, aki tud várni és őszintén remélem, hogy megtaláod. Sok sikert és fel a fejjel! :)
2016. febr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan érzem magam (bár az én helyzetem nem ennyire durva), szükséged van valakire aki melletted van és akiben megbízhatsz, hogy úgy érezd van értelme még az életednek. Hidd el velem is ez volt, bár még én sem találtam meg csak azt hittem :( sok sikert :)
2016. febr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat.! Csak az a baj hogy az ilyen "lovagias" pasik már kihaloban vannak. De hát ez van.
2016. febr. 14. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!