Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Valaki megosztaná a tapasztala...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megosztaná a tapasztalatát tinderrel kapcsolatban? Fiúk, lányok is.

Figyelt kérdés
Hallottam róla sokmindemt, de van akinek bejött?

2016. febr. 14. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
sz*rt sem ér
2016. febr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
ha Facebook kocsog vagy akkor találsz hasonló kocsog csajt ha normalis vagy es olyan csajt is keresel akkor az első válasza mindent leir
2016. febr. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akk inkább kihagyom
2016. febr. 14. 23:47
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Én így lányként azt vettem észre, hogy sok a pedofil.. Nagyon sok. Vagy az olyan páwa köcsögök akik csak dugni akarnak. De azért én találtam rendes fiút is, csak aztán inkább feladtam (fél év után) a tinderes karrierem. Belefáradtam. És még ajánlani sem tudom.
2016. febr. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Akkor én jövök az ellenpéldával. Egyiknap unatkoztam, egy haverom rábeszélt, hogy Tinderezzek, mert tök jól el lehet vele tolni az időt. Kiröhögtem, de letöltöttem, elszórakoztam vele, majd egy alak azonnal el is hívott randizni. Addig győzködött, hogy még aznap találkoztam vele. Nos, nulla esélyt adtam az egésznek és azóta is megvan lementve a beszélgetésem ezzel a kedves haverral, hogy mekkora baromságnak tartom a Tindert... Azzal a bizonyos alakkal összejöttünk, azóta is fülig szerelmesek vagyunk egymásba. :) Nem olyan idős kapcsolat még, de nagyon jól elvagyunk, tehát elmondhatjuk, hogy nekünk bejött.
2016. febr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én ks hallottam már olyan kapcsolatról, ami Tinderen indult és jól alakult. nekem is sikerült normális pár csajjal találkozni, kapcsolat még nem lett onnan, de nem írnám le.


ahogy bármilyen társkeresésnél (akár neten, akár élőben) kettőn áll a vásár és nagyon sok múlik azon is, hogy kivel és hogyan kezdeményezel és hogyan reagálsz...

2016. febr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!