Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mozi előtt bemenni kajáért a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mozi előtt bemenni kajáért a Tescoba nagy bunkóság?

Figyelt kérdés
A popcorntól kiszárad a szám, valamint nem tudom, mennyibe kerül ott, állítólag drága.

2016. márc. 4. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Főzzél le otthon egy nagy lábas csirkepörköltet nokedlival, egy kis savanyúság, aztán vidd magaddal azt a moziba .
2016. márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Lol
2016. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Hat ha en a csirkes rizses brokkolis kajam megettem a moziba akkor mindent lehet :D
2016. márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Egyenes út ***** válasza:
Hát attól függ.Mert,ha téged ekkora parasztnak ismer a lány közelebbről,akkor inkább vicces.De,ha nem ismered a csajt,akkor HATALMAS bunkóság!!:)
2016. márc. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

amikor pár hónapja jártam a barátommal, közösen megbeszéltük,hogy nem bent a moziban veszünk méregdrágán kaját, hanem előtte kajálunk. beültünk hamburgerezni. utána egy kisboltból vettünk energiaitalt a filmhez(olcsóbb mint bent megvenni)

ennyi. nem néztem olcsó jánosnak, ahogy ő sem nézett rám úgy,hogy fillérb*szó vagyok.

DE ha csak az egyik fél szerint okés ez, akkor nem jó erőltetni..tényleg beéghetsz akkor,hogy spúr vagy.

szóval első randin ne.de ha már ismeritek egymást, akkor nem gáz.

2016. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy randi?
2016. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Alain Delon ***** válasza:
Nem lehet kibírni egy filmet evés nélkül? 1,5-2 órát?
2016. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hat ha teszem azt tomegelsz akkor nem
2016. márc. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ez a kérdés pont ebbe a kategóriába való... Am igen bunkóság, a mozi be fog ezen sértődni és nem lesz kövi randitok :D
2016. márc. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha már elviszed a csajt, ne sajnáld már azt a plusz 5-600ft-ot amit a mozis kukoricáért kell fizetni.
2016. márc. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!