Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok ideges?

Figyelt kérdés
Van 1 lány akit normálisnak ismertem meg, elhívtam pár napja randizni, de tök normálisan, és azóta nem válaszol, sőt még a "nem láttam" opciót is kipipálta. Jogosan húzom fel magam ilyeneken? Nem azzal van a bajom hogy nem tetszek neki mert ez benne volt a pakliban, hanem azzal hogy egy nyamvadt "bocsi nincs kedvem"et nem tud leírni és ez szarul esik...

2016. febr. 17. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Megertelek igazad van, ird mge neki,:

"Ha nem akkor azt megmondhatnad."

Bocsi az ekezetekert. 15/L.

2016. febr. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szard le, az ilyenek ennyit érnek:)

Játsszák a nagylányt, aztán ha valaki elhívja őket randizni, fülüket farkukat behúzzák.

2016. febr. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Zavarba jött szegény
2016. febr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mit kell ezen zavarba jönni ? Alapból egy önbizalom hiányos fiú vagyok, kiskoromban minden nap cikiztek a súlyom miatt, mára már vékony vagyok + kondizni is járok, szóval ezt leküzdöttem, de ettől függetlenül még mindig alig merek megszólítani lányokat. Mégis élőben is odamertem menni hozzá, beszélgetni vele, ott kellett volna elhívnom, csak sajnos 2 percem van folyton, mert jön a buszom, ill. csak 1x-2x volt fél év alatt egyedül, mert folyton a barátnőjével jár suliba. Csak azt nem értem, akkor miért adott nekem jeleket ? Szemezés közben mosolygott, lájkolgatta a 2 éves képeimet is... Tényleg nem az zavar, hogy nem jövök be neki, mert nem erőszakolhatom rá magam, hanem az, hogy megtettem minden tőlem telhetőt és egy rohadt nemet nem képes leírni...
2016. febr. 18. 09:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem szard le. Az ilyen lányok nem is érdemlik meg, hogy foglalkozz vele. De egyébként jogosan vagy emiatt ideges, ha annyit nem bír mondani, hogy "bocs, nem" akkor nem érdemli meg, hogy emiatt szenvedj.:))))))))))))))
2016. febr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Lányoknál a nem láttam opció és a nem válaszolok pont azt jelenti "bocsi nincs kedvem".
2016. febr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy az azt jelenti, csak leírhatná, kedvesebb lenne... Már bocsánat, hogy így fogalmazok, de ez egy utolsó cigány húzás.
2016. febr. 18. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!