Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogy álltok hozzá ehhez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy álltok hozzá ehhez?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam a mai nap és ez a kérdés fogalmazódott meg bennem: Ha van egy srác, aki bejön egy lánynak, de ez a srác félénk, akkor ha egy KICSIT interneten kezdeményez, akkor ugyan úgy lehet sikere nálatok, mintha személyesen kezdeményezne? Illetve ha van egy srác, aki nem jön be egy lánynak, de személyesen kezdeményez, akkor ugyan úgy lehet sikertelen, mintha nem személyesen kezdeményezne?


Kicsit röviden: Ha egy srác bejön nektek és/vagy szimpatikus, akkor mind1, hogy hogyan kezdeményez? Illetve ha egy srác nem jön be nektek és nem is szimpatikus, akkor akár fejen is állhat, nem fogjátok értékelni a közeledését?


Korotokat is írjátok le :)


2016. márc. 10. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Valahogy úgy van ahogy ezt a második bekezdésben megfogalmaztad. Ha szimpatikus,akkor nekem mindegy,hogy interneten vagy személyesen beszélek vele,persze ez csak az én véleményem. 14L
2016. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyjából igen.

15/L

2016. márc. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nagyon aranyosan leirtad! :) de szerintem teljesen igy van,ahogy megfogalmaztad. es te hogy allsz hozza az interneten valo "tarskereseshez" ( ne szo szerint ertsd) varom valaszod: egy majdnem 15eves erdeklodo lany
2016. márc. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
elozo voltam ne haragudj lemaradt a kerdojel:)
2016. márc. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy van, ahogy leírtad. ^-^ :DDDD
2016. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bizony, úgy van, de szerintem jobb érzés, ha személyesen kezdeményez, persze nem lesz azzal kevesebb esélye, ha a neten. :)
2016. márc. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még jobb is ha neten csinálja, mert én is félénk vagyok és "ismeretlenekkel" írásban jobban elvagyok mint szóban. Amúgy én írásban kezdeményeztem a jelenlegi barátomnál, bár akkor csak haverkodási célzattal:D 18l
2016. márc. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!