Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mért csinálják ezt a lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csinálják ezt a lányok?

Figyelt kérdés
Már egy pár hete szemeztek egy lánnyal (kb. hetente 1x látom), volt amikor vissza is mosolygót, és amikor el határoztam, hogy következő alkalommal le szólítom, akkor egyszerűen rám se nézet, és semmi érdeklődést nem mutatott.
2016. márc. 14. 19:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Ez ki maradt én 21, ő 18
2016. márc. 14. 19:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Mer megunta, sokat tököltél lehet.
2016. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ilyenek a nők:'D csereld ki a nőt ferfire és meglátod a logikát
2016. márc. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és velem is ez van, hogy már egy ideje szemezek egy sráccal, de nem lép és már beleuntam. Úgyhogy légy bátor és nyugodtan menj oda hozzá vagy írj rá, vagy akármi. Szerintem nem fog visszautasítani :)
2016. márc. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most ez bunkóság lesz ne haragudj... Előre is bocsánat...

Mielött ráírsz tanulj meg írni... Én helyesebben írok pedig csak egy éve tanulok Magyarul.


Egyébként ezt félre téve...

Tényleg oda kéne menned hozzá. Beszélj vele őszintén. Értékelni fogja. Ha meg nem akkor meg sem érdemel

2016. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Komoly nyelvani hiányosságaid vannak, csajozás helyett, én inkább egy nyelvtan könyvet vennék elő.


De egyébként igen, ha sokat tökölsz, akkor ráun a lány

2016. márc. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!